Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2016.04.21 tarihli Boğa burcu yorumu

İlham ve sezgilerinizin yükseldiği bir gün... İyi değerlendirin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik güzel gelişmeler olacak. Bu arada içinizden yükselen sese kulak verin ve sezgilerinize güvenin. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanabilir. İyimser ve anlayışlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Böylece sorunlar ile başa çıkabilirsiniz ve sorumluluklarınız size zor gelse bile üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Dostlarınızın sizi onaylaması ve desteklemesi sizi harekete geçirecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Arkadaşlık ilişkilerinize önem vereceğiniz bir gündesiniz. Tüm boş vaktinizi arkadaşlarınızla birlikte geçirmek isteyebilir, buna yönelik planlar yapabilirsiniz. Sosyal ortamlar sizi güçlü biçimde kendilerine çekeceklerdir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Arkadaşlık ilişkilerinize önem vereceğiniz bir gündesiniz. Tüm boş vaktinizi arkadaşlarınızla birlikte geçirmek isteyebilir, buna yönelik planlar yapabilirsiniz. Sosyal ortamlar sizi güçlü biçimde kendilerine çekeceklerdir.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanabilir. Gün içinde bilemediğiniz nedenlerden dolayı tepkisel davranabilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi oluşturabilir. İkili ilişkilerinizde stresler meydana gelebilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermeniz gereken durumlar olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sadece sizin dediklerinizin doğru olduğunu kendinize ve tüm çevrenizde kabullendirmeye çalışıyorsunuz. Alternatif fikirleri kesinlikle kabul etmiyorsunuz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca öğrenme ve öğretme süreçlerinize odaklanabilir, kendinizi geliştirmek, yeni bilgiler edinmek için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Yolculukların ve basın yayın işlerinin söz konusu olabileceği bugün akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek eşiniz, partneriniz ve dostlarınızla iletişim konusunda ısrarcı, benmerkezci ve dediğim dedik tavırlarla karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gününüze iş ve hizmet veya parasal konulardaki sorumluluklarınızla başlayabilirsiniz. İş hayatınızda günlerdir gözünüzde büyüttüğünüz konular yavaş yavaş çözüme kavuşabilir.