Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2016.04.23 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onlara yardımcı olmak için bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Fakat kendinizi iyi hissedeceksiniz ve sevdiklerinize yardımcı olmaktan keyif alacaksınız. Böylece ilişkileriniz daha sıcak olacak. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve karşılaştığınız bazı olaylar sizi heyecanlandıracak ve hayal gücünüz uyanacak. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz ve arkadaşlarınız ile birlikte çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Ayrıca hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için yoğun bir gün...

Boğa burcunun bugün genel durumu

İnsanların sizden çeşitli beklentileri olabilir. Ancak bunları bugünlük bir kenara bırakmak, bir mola vermek isteyebilirsiniz. Eğlence faaliyetleri için alacağınız davetler karşı konulmaz gibi görünebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün zihniniz dağılabilir. Yüksek konsantrasyon gereken işlere yönelip kendinizi zorlamayın. Rutin işlerinize yönelin ve diğer faaliyetlerinizi bugünlük erteleyin. Merak etmeyin; işleri biriktirmiş olmayacaksınız.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi karşı tarafa ifade edebiliyor olmak önemli olabilir. Aile hayatınızla ilgili kafanızı kurcalayan meseleler olabilir. Çatışmalara karşı sakin kalmaya çalışın. Denge içinde olmak sonrasında sizi iyi hissettirecek. Gün içinde ortaklı konularla da ilgilenebilirsiniz. Finansal konularda değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

24 saatin yetmeyeceği bir güne hazır olun. Sonunda bütün yorgunluğunuza değecek ve elde ettiğiniz sonuçlarla keyifli bır uyku uyuyacaksınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aile büyükleriniz, kurumlar, patronlar ve kariyer geliştirme konularıyla ilgili daha fazla mücadeleye ihtiyacınız varken, ilişkilerde gitmekle kalmak arasında kalabilir, geçici gerilim yaşayabilirsiniz. Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için, iş hayatınızda gerginliklerden uzak durmalı, özel yaşamınızda erkek figürlerle tartışmaya girmemeye özen göstermelisiniz, zira en ufak bir söz büyüyebilir ve geri dönüşü olmayan sorunlara sebep olabilir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu dolunay sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızı etkileyecek. Bu süreçte, özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla ve partnerinizle bağlantılarınızı daha fazla kuvvetlendirmelisiniz.