Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2016.05.26 tarihli Boğa burcu yorumu

Olaylar sizin düşündüğünüzden daha farklı gelişebilir ve projeleriniz veya organizasyonlarınız ile ilgili bazı karışıklıklar çıkmış olabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Daha önce belirlemiş olduğunuz işler ile ilgili düşünmediğiniz durumlar ortaya çıkmış olabilir ve bugün duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bu arada saygı duyduğunuz ve çevrenizin değerli bulduğu kişiler sizi destekliyor. Böylece fikirlerinizi değiştirebilirsiniz ve olaylara daha farklı açıdan bakabilirsiniz. Ancak bugün genel olarak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Kendinizi ön plana çıkarma arzusu duyabilirsiniz. Bunu sosyal ortamlarda başarabilirsiniz. Sohbetiniz son derece keyifli, görünüşünüz tüm gözleri üzerine çekecek kadar zarif olacaktır.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilecekseniz de, önemli bir grup önünde konuşma veya sunum yapmak sizi canlandırabilir. Bununla ilgili beklenmedik bir fırsat, bir sosyal toplantıda doğabilir.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konuların üzerine gitmek isteyebilirsiniz. Finansal konuları çözüme kavuşturmak için harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizi toparlamak için adımlar atabilirsiniz. İfade etmeye çalıştığınız şeyler yanlış yorumlanabilir. Stres yaptığınız konularda değişimler yaşayabilirsiniz. Sizi bağlayan koşullar oluşabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gördüklerinizle yetinerek derine inmeden kararlar veriyorsunuz. Özellikle iş yaşamınızdaki bu heyecan ve aceleciliğiniz pek hayra alamet gibi görünmüyor.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde inatlaşma, güven problemleri ve güç mücadeleleri yerine herkesin kendine ait bireysel sınırlarına özen göstererek, siz de kendinize ait sınırları çizmeli ancak bunu saygı ve sevgiyle ifade etmeyi tercih etmelisiniz. Olumlu haberler alabileceğiniz, keyifli ortamlarda yer alabileceğiniz bir gündesiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para konularında problemler oluşabilir. Borç almayın, borç vermeyin ve riskli yatırımlardan kaçının. Özellikle borsada yatırım yapıyorsanız riskten kaçınmaya özen göstermelisiniz.