Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

2016.05.28 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konulara yönelik yapmanız gereken işler sizi zorlamış olabilir veya büyüklerinizin davranışlarından rahatsız olabilirsiniz. Fakat bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve dikkatinizi farklı konulara yönelteceksiniz. Sosyal statünüzü yükseltmek, güçlü olmak ve çevrenizdeki kişilerin sizi önemsemesi için bazı davranışlarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni stratejiler yapabilirsiniz. Zorluklar, fırsata dönüşebilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Arkadaşlarınızdan çeşitli davetler alabilirsiniz. Ancak bugün, her zamankinden daha farklı planlar yapmış olabilirler. Kararsız kalmayın ve davetlerini kabul edin. Hoş sürprizler sizi bekliyor.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Arkadaşlarınızdan çeşitli davetler alabilirsiniz. Ancak bugün, her zamankinden daha farklı planlar yapmış olabilirler. Kararsız kalmayın ve davetlerini kabul edin. Hoş sürprizler sizi bekliyor.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bugün sizi sorumlu kılan konular içindesiniz. Aynı zamanda yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Üzüntüleri unutmaya çalışıyor, kendinize yeni uğraşılar buluyorsunuz. Devam ederseniz bu sizin için iyi. Aşık olduğunuz kişi sizi izliyor bilmelisiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında ruhsal olarak gerginlikler hissetmeniz, kendinizi tam olarak ifade edememe durumunuz normal olacaktır. Başta aile ilişkileri olmak üzere, ikili ilişkilerinizde gerginliklere açık bir zamandan geçmekte olduğunuz için daha sabırlı ve anlayışlı davranmaya, olayları zamana bırakmaya ihtiyacınız olacak. Ayrıca burada size karşı gizli düşmanlık besleyen, sizden bir şeyler saklayan insanları da daha net görebileceksiniz. Ailenizdeki erkeklerin özellikle gündem konusu olabileceği bu yeni ay haftasında yasadışı ortamlarda bulunmamanız önemlidir. Olumlu etki ise, ikili ilişkilerde eğer sabırlı ve anlayışlı davranırsanız sizin için yeni fırsatların hayatınıza girmesi ve varolan ilişkilerinizi geliştirebilmeniz şeklinde gelişecektir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Göz önünde olacağınız ortamlarda ve özel hayatınızda anlaşmazlıklara açık olabilirsiniz. Esnek olursanız işler daha kolay ilerler.