Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

21.05.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugünden itibaren Güneş sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. Bugün doğmuş olanlar kendilerini iyi hissedecek ve keyifli bir gün geçirecekler. Dostlarınız ile birlikte eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz ve çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Kendinizi yenilemenize yardımcı olacak hoş fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Aşk hayatınız hareketleniyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün, duygusal açıdan pek parlak başlamayabilir. Ancak, gün içindeki iletişim ve etkileşimleriniz keyfinizi yerine getirecektir. Gerekirse insanlar arasına karışmak için fırsatlar yaratın ve neşelenmeye bakın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilecekseniz de, önemli bir grup önünde konuşma veya sunum yapmak sizi canlandırabilir. Bununla ilgili beklenmedik bir fırsat, bir sosyal toplantıda doğabilir.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün beraberliklerinize daha özenli yaklaşmalısınız. Daha iyi bir dinleyici olmaya bakmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hafta ortasından itibaren, kariyerinizi ve işinizi ilgilendiren konularda yeni haberler alabilirsiniz veya aynı konularda yeni bir eğilim içerisine girebilirsiniz. Size uygulanan baskıları dirençle karşılayabilirsiniz. bütçenizi aşan harcamalar gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi aktif, hareketli ve iş yaşamında öne çıkan bir enerji ile sergilerken, ilişkilerinizde ani kararlar almamanız gereken bir gündesiniz. 14.00’dan gece yarısına dek olan dönemde etkinlikler, organizasyonlarda yer alabilir, sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parayla ilgili işleriniz iyice yoğunlaşacak. Önümüzdeki 1 ay boyunca maddi konularda ve ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Kazançlarınızı artıracaksınız.