Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

21.08.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Sabah saatlerinde rahatsız ve huzursuz olabilirsiniz. Sabah saatlerinde rahatsız ve huzursuz olabilirsiniz. Özellikle sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Burcun son günleri doğmuş olanlar sabah saatlerinde duygusal gerilim hissedebilirler fakat sizin için günün ilk yarısı hareketli geçecek. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak sezgilerinizin de yükseldiği bir dönemdesiniz ve içinizden yükselen sese kulak verirseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Son derece hareketlisiniz ve çevrenizdekilere de hareketli bir gün yaşatacaksınız. Enerji fazlalığını olumlu faaliyetler, uğraşlar ve egzersizlerle atmaya çalışın. İçinizdeki coşkuyu dizginleyip ondan fayda sağlayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Büyük hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımları atmanızı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bunları değerlendirmek için tüm olanakları değerlendirmeniz gerekirse ikilemde kalmayın.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, hümanist duygular içindesiniz. Olayları yargılamak yerine, temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Liderlik özellikleri taşıyan bir sevgiliye her zaman ihtiyacınız var. Enerjinizin güçlü olmasından hoşnutsunuz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler nedensiz bir şekilde bazı planlarınızı deşifre edebilir veya bozma eğiliminde olabilirler.

Tepkilerinizi kontrol etmeli ve zarif doğanıza uygun davranmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Çözülmesi zor olan konularda çözüm üretmeye ya da sorunları daha net analiz etmeye yatkın olacağımız bir gündeyiz(özellikle öğle sonrası saatlerde). Sezgilerimiz güçlü ve içsel bilgiler ön planda. Eğitim, sözleşme, hukuk, ticaret, anlaşma, turizm, dua, ibadet, yabancılarla bağlantılı işler konusunda olumlu ilerleyebileceğimiz bir gündeyiz. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde çalışma temponuz yüksek olabilir. İş arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi daha çok etkileyebilir. İlerleyen zamanlarda eşinizle ilgili olaylar sizi daha fazla meşgul etmeye başlayabilir. Gün içinde uğraştıran koşullar söz konu. Akşama doğru daha hareketli bir gündeminiz olabilir. Hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ZOR bir aşkın peşinde olanlar artık yorulmaya başladınız. Karar değiştirip kendinizi çekebilirsiniz. Peşinde koşulan kişi olacaksınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca bir şeyleri başarma ve aşma arzunuz yükselirken, yakın çevrenizle görüşmeler yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz. Kadınlarla ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük iş koşuşturmalarınız gözünüzde büyüyebilir. Bugünün işini yarına bırakmamaya çalışmalısınız. Öğleden sonra ortaklaşa planlar yapma ve sosyal yerlerde bulunma isteğiniz yüksek olabilir