Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

22.01.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Verimli çalışmalar yapacağınız bir gün. Yeni projeler yapabilirsiniz. Ancak planlarınızı uygulamaya başlamadan önce ilgisi olmayan kişilere anlatmasanız iyi olacak. Kötü niyetli olmasa bile anlattığınız kişiler kafanızı karıştırabilir. Bugün planlarınızla ilgili araştırmalar yapabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya engellendiğinizi düşünebilirsiniz fakat almış olduğunuz sorumlulukları zor olsa da yerine getirmeyi başaracaksınız. Böylece korkularınız ile başa çıkabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bazı ailevi meseleler, zamanınızın büyük bölümünü evle ilgili konulara ayırmanızı sağlayabilir. Zamanınızı ailenize ayırmak sizin seçiminiz de olabilir. sorunlarla uğraşmayı değil, birlikte olmayı hedefleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İleriki günlerde, iş dünyasında iki kişi arasında bazı anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Arabuluculuk etmeye niyetlenirseniz sakin kalın. Kendinizi riske atmayın; tarafsız olun ve orta yolu bulun.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda bakış açınızı dile getirmenin ya da uygulamanın farklı yollarını bulmanız gerekiyor olabilir. Paranızı veya zamanınızı organize etme çabanız gereken sonucu vermeyebilir. Bilgi ve tecrübenizi arttırmaya yarayacak şeylere ağırlık vermelisiniz. Yeni bilgiler edinmenin faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sezgilerimizin, merhamet, empati ve şefkat başlıklarının ön plana çıkabileceği, aldatıcı veya yanlış yönlendirmelere açık bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde yanıltıcı tavırları olan kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Bugün ve yarın etkili olabilecek diğer bir etkiyse, saldırgan ve düşmanca tavırları olan kişileri gündeme taşıyabilecek olması olabilir. Dolayısıyla, sözel sataşmalara maruz kalmamak için ilişkilerinizin gergin olduğu kişilerden veya riskli yerlerden uzak durmanızda fayda var. Gün genelinde birbirimizi koruyup kollama ve birlikte hareket etme arzumuz yüksek. Sularla, akışkanlarla ve kimyasallarla bağlı konuların da ön plana çıkabileceği iki günlük süreçteyiz. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Öğlene kadar tamamlanması gereken işleri bitirmekte fayda var yine de motive olmakta zorlanabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızla birlikte olmak size keyif verecektir. Zamanınızı sosyal konularla ilgilenerek geçirmek isteyebilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili hayal kurmak hoşunuza gidebilir, bunu çevrenizdekilerle paylaşmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay, sizin gibi sabit bir burç olan Kova'da geri gidiyor.. Mesleki konularda yaratıcılığınızı özgürce ifade edebileceğiniz işleri tercih etmenize rağmen, bugün duygusal davranarak, kendi kendinize sorun yaratabilirsiniz. Karar vereceğiniz zaman, bireysel davranmanın avantajlarını farkındasınız. Çevresel faktörlerin etkilerini unutmamalısınız.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi çok fazla yakın bulmadığınız insanlarla gönül birliği etme ihtimaliniz düşük. O nedenle eğer gelecekte de devam etmesini ümit ettiğiniz bir şeylere kalkışacaksanız can yoldaşlığını göz önünde bulundurun.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.