Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

22.06.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün meydana gelen Yaz Gündönümü ile birlikte siz de kendi değişiminizi gerçekleştirdiğinizi hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla haberleşebilir, akşam için program yapabilirsiniz. Fakat öğlende gün dönümü meydana gelecek ve siz de öğle saatleri için organizasyon yaparsanız, heyecan duyacağınız tecrübeler yaşamanız mümkün. Hayal gücünüzün yükseldiği bir dönemdesiniz. Ancak duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Gün içinde duygularınız dalgalanacak. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen eski isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve değiştiğinizi hissedebilirsiniz.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

İnsanların sizden çeşitli beklentileri olabilir. Ancak bunları bugünlük bir kenara bırakmak, bir mola vermek isteyebilirsiniz. Eğlence faaliyetleri için alacağınız davetler karşı konulmaz gibi görünebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün zihniniz dağılabilir. Yüksek konsantrasyon gereken işlere yönelip kendinizi zorlamayın. Rutin işlerinize yönelin ve diğer faaliyetlerinizi bugünlük erteleyin. Merak etmeyin; işleri biriktirmiş olmayacaksınız.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluklar karşısında bunalabilirsiniz. Bugün, zaman kavramını unutturacak bir çok aktiviteler içinde olabilirsiniz. Öfkelerinizin hiç kimseye yararının olmadığını, sizde biliyorsunuz. Maddi kaynaklarınızın sizi sınırlandırması canınızı sıkacaktır. Duygularınızda belli bir disiplin var. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza çok dikkat ediyorsunuz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýstekliliğiniz ve motivasyonunuz belli konularda ısrarcı olmanız için size destek veriyor.

Planlarınızı uygulayabileceğiniz pek çok alan var. Durmanız veya beklemeniz içinse, hiçbir neden yok gibi duruyor. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına, kafa karışıklıkları, yanıltıcı kişiler, konsantrasyon problemleri, yanılma ihtimali, unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta, aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar, karıştırılan yollar, dikkat eksikliğine bağlı hatalar, sanıldığı gibi olmayan kişiler, olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta, ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Hareketli gündeminizde yaratıcılığınızı keyif aldığınız konulara aktarabileceksiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gün içinde cesaretinizi toplayıp arzuladığınız konular için adım atabilirsiniz. Hobilerinizle ilgileneceğiniz zamanlar var.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ziyaret etmeniz gereken insanları ihmal etmeyin. Buna denge getirmediğiniz sürece uzun süredir dost olduğunuz insanların tepkisini alabilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sizi çok mutlu edecek haberler alabilir, geleceğe dair umutlarınızı arttırabilir, partneriniz, eşiniz ve dostlarınızla etkili iletişim kurabilir, aşk hayatınızda önemli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bugün gittiğiniz her yer ve bulunduğunuz her ortamda güzelliğiniz ve zekanızla fark edilen, öne çıkan kişi olacaksınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İçsel olarak yaşadığınız deneyimler aile hayatınızda daha esnek ve yaratıcı olmanıza neden olabilir. Bu hafta başı riskli işlerinizde düşündüklerinizi uygularken biraz daha dikkatli olmalısınız.