Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

22.09.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Duygusal ve hassas olduğunuz bir gün. Çevrenizdeki kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve şimdiye kadar farkında olmadığınız detayları tespit edebilirsiniz. Ancak olayları fazla büyütmeyin.  Sevdiklerinizin ilgisi gurunuzu okşayacak ve moraliniz yükselecek. Çevre gezilerine çıkabilirsiniz ve kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Ancak yabancılar ile birlikte olmaktan rahatsızlık duyabilirsiniz ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen bazı ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve olaylara sizden daha farklı bakan kişileri anlamaya çalışın.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Tamamen size ait olmayan ortak kaynaklar ile ilgili bazı düşünceler içine girebilirsiniz. Ev bütçesi veya konumunuza göre sosyal bir topluluğun gelir-gider dengesi ile ilgili ayarlamalar yapmanız gerekebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınızdaki gelişmeleri oldukları gibi ele almaya özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Olayları tanımlarken veya sonuçlar ile ilgili tahminler yürütürken isteklerinizin etkisinde kalmayın. Objektif bir yaklaşım benimseyin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Haftanın ilk yarısında daha derin düşünebilir veya hassas olabilirsiniz. Ya da bir süredir önem taşıyan ve giderek hassaslaşan işler veya konular gündeme gelebilir.

Bir diğer durum ise, sizi sevindiren, eğlendiren veya mutlu eden konuların da aynı şekilde derin izler bırakma ve hafta boyu sizi gülümsetme ihtimali olabilir. Komik olan şeyler aklınızdan çıkmayabilir hafta boyunca. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde enerjik ve girişkeniz, ama gergin etkiler de mevcut. Tartışmalı ortamlardan, öfkeli kişilerden uzak durmalı, otorite konumundaki kişilerle(eş, baba, yönetici, öğretmen, patron v.b) uyumu yakalayabilmek için ekstra çaba göstermeliyiz. Akşam saatlerinde daha planlı ve kararlıyız. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konular gündeminize gelebilir. İlişkilerinizi daha iyi yönetmeye çalışmalısınız. Sizi krize sokan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz. akışta kalmaya çalışın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Randevularınıza sadık kalın. Sürekli zamanla yarışıp aksaklıklar çıkarıyorsunuz. Sizi bekleyenler özel yaşamınıza anlayış göstermeyebilirler. İşleriniz yoğunlaştı. Daha planlı hareket edin.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi pozitif bir etkide hissetseniz de, arkadaş çevreniz, toplantı ve görüşmelerde yaşanabilecek olası iletişim hatalarına karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Bir arkadaşınızla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizle ilgili niyet, dua vb. yapmanızın faydalı olacağı bir günde bulunmaktasınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planlarda ortaklaşa hareket etmek isteyeceksiniz. Önemli kararlarınızı öğleden önce almayın, görüşmelerinizi öğleden sonra yapmaya çalışın.