Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

22.12.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Duygularınız dalgalanıyor fakat duygularınızı denetleyeceksiniz ve olayları çeşitli açılardan değerlendireceksiniz. Zorluklar ve baskılar sizin için fırsata dönüşebilir. Özellikle saygın kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve hayata sizden daha farklı bakan, iyimser ve yapıcı kişilerin dünya görüşünden etkilenebilirsiniz. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ve farklı çevreleri bir araya getirebilirsiniz. Zaten yabancıların arasında olmak ve farklı ortamlarda dolaşmak keyfinizi yerine getiriyor ve kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Üstelik yabancıların sunacağı fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstereceksiniz. Kariyer yapabilir veya sosyal statünüzü yükseltmenize yardımcı olacak işler yapacaksınız. Bu akşam oluşan Kış gündönümü saat: 19:11_de meydana geliyor ve duygularınız değişiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İlişkilerle ilgili konular kafanızı kurcalayabilir. Çevrenizle, özellikle de yakın arkadaşlarla iletişimlerinizde yanlış anlaşılmalar olması mümkündür. Yeterince açık olabilirseniz sorun doğmayacaktır.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Tüm dikkatinizi geleceğiniz üzerine yoğunlaştırıp uzun vadeli planlarınızı elden geçirebilirsiniz. Yine de, düşünmeniz gereken daha kısa vadeli planlar olabilir. Bunlara da zaman ayırmalısınız.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için önemli olan konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeni konularla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Maddi konularınızı daha ciddi şekilde düşünmeye başlayabilirsiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çaba göstereceksiniz. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki insanlarla tartışmaya meyillisiniz. Bundan vazgeçmelisiniz. Aksi halde fazla strese girersiniz. İşinize yoğunlaşın ve aklınıza takmayın.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün güzelliğiniz ve çekiciliğinizle ön planda olacağınız, spor, eğlence ve aşk hayatınıza zaman ayırabileceğiniz, yaşamınızdaki olası teklifleri değerlendirmeniz gereken, size şanslı ve olumlu etkiler sunan bir zamandasınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız şartlar lehinize olacak.