Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

23.11.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusu yaratan konulara farklı açılardan bakabilirsiniz. Sizi zorlayan kişi ve durumlar ile ilgili ortaya koyacağınız çözümler etkileyici olacak. Büyük değişiklikler yapabilirsiniz ve cesur davranabilirsiniz. Dikkatiniz ve iletişiminiz güçlü olacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni stratejiler yapabilirsiniz. Bu arada karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Fakat siz de etkileyici olacaksınız ve güçlü kişiler ile iş birliği yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Tamamen size ait olmayan ortak kaynaklar ile ilgili bazı düşünceler içine girebilirsiniz. Ev bütçesi veya konumunuza göre sosyal bir topluluğun gelir-gider dengesi ile ilgili ayarlamalar yapmanız gerekebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınızdaki gelişmeleri oldukları gibi ele almaya özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Olayları tanımlarken veya sonuçlar ile ilgili tahminler yürütürken isteklerinizin etkisinde kalmayın. Objektif bir yaklaşım benimseyin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendi iç dünyanıza yoğunlaşabilirsiniz. İşlerinizdeki sıkışmalar keyfinizi kaçırabilir. Çalışma hayatınızdaki konularda elinizde olmayan nedenlerden ya da acele kararlardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Kabullenme içinde olmak sizi rahatlatacak. Akşam saatlerinde koşullar sizin lehinize dönebilir. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için yeni imkanlar yakalayabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün sabırsızsınız ve konuşulanları dinlemek istemiyorsunuz. Sürekli kendinizle ilgili konularda düşünmek istiyorsunuz. Ama bu durum sizlere dezavantaj getirecektir.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün güzelliğiniz ve çekiciliğinizle ön planda olacağınız, spor, eğlence ve aşk hayatınıza zaman ayırabileceğiniz, yaşamınızdaki olası teklifleri değerlendirmeniz gereken, size şanslı ve olumlu etkiler sunan bir zamandasınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlgi alanınızı ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj ve prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızda kendinizi dönüştüremenizi ve değiştirmenizi sağlayacak olaylara yer açmalısınız.