Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

23.12.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün heyecanlı ve atak bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Bazı gelişmeler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Fakat bugün iyimser duygular içinde olacaksınız ve ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Böylece karşılaştığınız olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Saygın çevrelerden alacağınız davet sizi heyecanlandıracak ve geleceğe yönelik eski isteklerinizi hatırlayacaksınız. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve dostlarınız ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilir ve onların ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çok sayıda konuyla ilgilenmenizin gerekebileceği yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yine de günün temposuna kısa sürede ayak uydurabileceksiniz. Hızla gelişen olaylara ani tepkiler vermeniz gerekirse endişelenmeyin; hamleleriniz isabetli olacaklardır.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızda bir süredir destek elemanı arıyorduysanız, bu kişiyi bugün bulabilirsiniz. İşe bir sekreter, asistan veya benzeri bir çalışan alabilir, uzun vadede bu kişinin faaliyetlerinizde vereceği destekten de son derece memnun kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde borç alacak konuları gündeminize gelebilir. Bugün başlayacağınız işler hayal ettiğinizden farklı sonuçlanabilir. Maddi konulara dikkat etmenizde fayda var. Kişisel yeteneklerinizi kullanma konusunda başarılı olabilirsiniz. İşlerinizde alacağınız yardımlar sizi rahatlatacaktır. Sorumlu olduğunuz konularda detaylarla uğraşabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili bir mutluluğa şahit olacaksınız. Bunu sizin de yaşamamanız için hiç bir neden yok. Tercihlerinizi iyi yapmanız yeterli.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Ruhsal olarak evrensel sevgi ve aşkla hareket edip, hayatınızdaki herkes ve her şeye sınırsız sevgi sunacağınız bugün, ilişkilerinizde iyileşme yaşayabilir, ayrıca dua, meditasyon ve enerji çalışmaları yaparak ruhunuzu rahatlatabilir, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla yabancı ortamlarda bulunabilir, seyahatlerde kendinizi mutlu edebilirsiniz. Maddi konuların üzerine eğilmelisiniz. Sosyal ortamlarda parasal konularda dikkatli olun.