Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

24.04.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Bugün yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onlara yardımcı olmak için bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Fakat kendinizi iyi hissedeceksiniz ve sevdiklerinize yardımcı olmaktan keyif alacaksınız. Böylece ilişkileriniz daha sıcak olacak. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve karşılaştığınız bazı olaylar sizi heyecanlandıracak ve hayal gücünüz uyanacak. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz ve arkadaşlarınız ile birlikte çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Ayrıca hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için yoğun bir gün...

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün, herhangi bir konu ya da kavramla ilgili olarak partneriniz, eşiniz veya bazı işlerinizde size yardımcı olan bir arkadaşınızla bazı konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi açık biçimde ifade etmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün düşüncelerinizin sonu gelmiyor gibi görünebilir. Ufkunuzu açacak bilgilere ulaşmak, bilgiye sahip insanlarla görüşmek için girişimlerde bulunabilir, ihtiyacınız olan bilgiler için kişisel araştırmalara girişebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda ilişkilerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Karşınızdakileri daha iyi dinlemeye bakın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kişisel gücünüzü karşı tarafa aktarabileceğiniz ve iş birliklerin önem kazanacağı bir gün. Hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca eğitim öğretim, dava süreçleri ve iletişim konuları ön plana çıkarken özellikle çalışma hayatınız ve özel ilişkilerinizde güç mücadeleleri ve iletişim konusunda problemlerle karşılaşabileceğiniz için enerjinizi dengeli kullanmanız ve ikili mücadeleye girmekten kaçınmanız faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınıza dair konuşmalarınızla, özel yaşantınıza dair yaptıklarınız birbirini tutmuyor. Bu dönemde mantık ve duygusallık arasında gidip geliyorsunuz. Aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda bugün rahat hareket edeceksiniz.