Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

24.06.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Fakat çeşitli geziler veya brunch organizasyonları çok hoşunuza gidebilir. Seyahate çıkmak ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, duygularınızın değişmesine yardımcı olacak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve dostlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli davetler ve teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız bugün güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda cömert olursanız, fırsatları elinizden kaçırmazsınız. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sevgi ilişkinizde uyumlu ve açık bir iletişim içine girmeniz mümkündür. Aynı şey aile ilişkilerinizde de geçerli olabilir. Bu açık iletişimin ortaya çıkartacağı bazı konular nedeniyle program değişikliği yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ofis ortamındaki insanlarla sürekli iletişim içinde olabilirsiniz. Plan ve düşüncelerinizi ifade etme isteğiniz yoğunlaşabilir. Bu, etkileyici fikirleri dile getirmenizi ve insanların sözlerinizi daha da dikkatli dinlemesini sağlayacaktır.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Katılacağınız davetlerde farklı bir enerji sergilediğiniz için; bir çok insanın gözü üzerinizde oturuyor. Sosyal ilişkilerinizde yaratıcı ve yapıcı tavırlarınızla ilgi odağı olmanıza rağmen, sizin her şeyi ayrıntılı bir şekilde planlamanız kolay bir şey değil. Randevu trafiğinizden dolayı hızlı hareket etmek zorundasınız. Unutkanlık söz konusu . dikkatli olun.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uzun vadeli yatırımlar yapmak, iş birlikleri içerisine girmek ya da borçlanmak isteyebilirsiniz.

Ancak, tekrar söylemek isterim ki, kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünmeniz gereken günlerdesiniz. Önümüzdeki üç yıl boyunca, herşeyin değişmeden kalacağını söylemek doğru olmayabilir. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sağlam olacak temeller atmak için çaba sarf edebilirsiniz. Bu nedenle iş arkadaşlarınızla mücadele içinde olacağınız zamanlar var. Gün içinde alternatif planlar yapmanız gerekebilir. Aile ve güven konuları ön plana çıkabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güç mücadelesi gerektiren ortamlardan uzak durmalısınız. Ayrıca çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterin.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren finansal konularda beklediğiniz muazzam bir desteği alabilir, ikili ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir, hayal ettiğiniz bir konuda gelişme yaşayabilir, onun somut hale geldiğini deneyimleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevrenize, akrabalarınıza ve kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişim kurarken savaşçı ve sürtüşmeci tavırlardan kaçınmalısınız. Ne olursa olsun sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız.