Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

25.06.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün karşılaştığınız olaylar veya gece görmüş olduğunuz rüyalar sizi etkileyecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Projeleriniz ile ilgili araştırma, geliştirme çalışmaları yapabilir, fikirlerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınız ile görüşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz veya yapılmış organizasyonların içinde yer alabilirsiniz. Bugün yabancılar ile iletişiminiz güçlü olacak ve saygın çevrelerin desteğini alacaksınız.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sevgi ilişkinizde uyumlu ve açık bir iletişim içine girmeniz mümkündür. Aynı şey aile ilişkilerinizde de geçerli olabilir. Bu açık iletişimin ortaya çıkartacağı bazı konular nedeniyle program değişikliği yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ofis ortamındaki insanlarla sürekli iletişim içinde olabilirsiniz. Plan ve düşüncelerinizi ifade etme isteğiniz yoğunlaşabilir. Bu, etkileyici fikirleri dile getirmenizi ve insanların sözlerinizi daha da dikkatli dinlemesini sağlayacaktır.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Katılacağınız davetlerde farklı bir enerji sergilediğiniz için; bir çok insanın gözü üzerinizde oturuyor. Sosyal ilişkilerinizde yaratıcı ve yapıcı tavırlarınızla ilgi odağı olmanıza rağmen, sizin her şeyi ayrıntılı bir şekilde planlamanız kolay bir şey değil. Randevu trafiğinizden dolayı hızlı hareket etmek zorundasınız. Unutkanlık söz konusu . dikkatli olun.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uzun vadeli yatırımlar yapmak, iş birlikleri içerisine girmek ya da borçlanmak isteyebilirsiniz.

Ancak, tekrar söylemek isterim ki, kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünmeniz gereken günlerdesiniz. Önümüzdeki üç yıl boyunca, herşeyin değişmeden kalacağını söylemek doğru olmayabilir. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki gündeminiz yoğun olabilir. İletişimin kendiliğinden aktığı bir gündesiniz. Gün içinde yapacağınız programlar sizi rahatlatacaktır. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Beraber çalıştığınız kişilerden yardım alabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güç mücadelesi gerektiren ortamlardan uzak durmalısınız. Ayrıca çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterin.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren finansal konularda beklediğiniz muazzam bir desteği alabilir, ikili ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir, hayal ettiğiniz bir konuda gelişme yaşayabilir, onun somut hale geldiğini deneyimleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevrenize, akrabalarınıza ve kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişim kurarken savaşçı ve sürtüşmeci tavırlardan kaçınmalısınız. Ne olursa olsun sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız.