Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

25.07.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Duygularınızın değiştiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Rahat davranmak yerine başarılı olmak için kendinizi zorlayabilirsiniz ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Gün içinde meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Fikirlerinizi güzel bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile aranızdaki iletişim güçleniyor. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün çevrenizdeki insanları etkilemeniz daha kolay olacaktır. Olayları kontrol altında tutmak ve sorunları çözmek konusunda avantajlı olacaksınız. Ön plana çıkmaktan korkmayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizden birçok insan, istedikleri rehberliği verebileceğiniz bildikleri için çevrenizde toplanabilirler. Birçok kişinin şartlarını değerlendirebilir ve kendilerine yol gösterebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakınlarınızın önerilerini dinlemelisiniz. Kişisel ilişkilerinizde beklediğiniz güven arayışını partnerinizde yakalayabilirsiniz. Gözlemciliğinizin güçlenmesi yorum yeteneğinizi daha da arttırıyor. Bugün kardeşlerinizin ve yakınlarınızın katılacağı bir iş birliği içinde olacaksınız. Maddesel kazançlarınızı sorgulayacağınız bir gün.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugün veya hafta sonu, bazı kişilerin işlerine karışmanız durumunda problem yaşayabilirsiniz.

Suçlanan taraf olmak istemiyorsanız, başkalarının karıştırdığı durumlara müdahale etmemenizde fayda var. Geri planda kalmanız ve kendinizi geliştirebilecek işlere zaman ayırmanız daha faydalı sonuçlar doğurabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın gün boyu olumlu açıları olması gün içierisinde olumlu ruh hallerini, hayalleri ve rüyaları desteklese de, Mars ve Uranüs arasındaki açının bugünden itibaren tüm haftasonuna yayılan beklenmedik gelişmeleri ve ani olayları gündeme taşıyabilecek enerjisi de devrede olacak. Dolayısıyla, ani tepkiler vermekten ve ani hareketlerden uzak kaçınmamız ve planlarımızı yaparken değişiklikleri hesaplayan esneklikte olmamız önem taşıyor. 6 gün boyunca, elektrik, elektronik, bilişim, uzay ve havayla bağlantılı başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir veya bu başlıklı keşifler ya da haberler gündeme gelebilir. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın beraberliklerde ve evlilik hayatında daha gerçekçi olmanız gerekebilir. Karşınızdakileri daha iyi dinlemeniz gerekiyor.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayat size çok daha aydınlık görünebilir bugün. Tüm sorunlara ve risklere olumlu bir pencereden bakabilirsiniz. Gereğinden fazla iyimser olmayın.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konularda beklediğiniz bir desteği alabilir, alım satım işlerinizi tamamlayabilir, ikili ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir, çalışma hayatınızda daha fazla destek imkanı bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızın ve ortaklaşa işlerinizin detayları ön planda olacak. Aile ortamınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sevdikleriniz sizinle aynı düşüncede olmak zorunda değiller.