Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

26.01.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Sorumluluklarınızı önemseyecek ve ciddiye aldığınız kişilerin de sizi önemsemesini isteyeceksiniz. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içinde olabilirsiniz. İstemediğiniz halde yapmanız gerekenleri yapacak ve kendi üzerinizdeki baskıdan uzaklaşmak için hayaller kuracaksınız. Aslında ideallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanların hayal gücü çok yüksek. Bu arada eski ideallerinizi değiştirebilirsiniz ve geleceğe yönelik yepyeni istekler içine girebilirsiniz. Hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Eşiniz, partneriniz veya en yakın arkadaşınıza bol zaman ayıracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu kişinin çok beğendiği bir ürünü alıp sürpriz yapma düşüncesi de gün içindeki neşeli ortamı destekleyebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ortağınızla telefon üzerinden maddi içerikli konuşmalar yapabilirsiniz. Önümüzdeki günler içerisinde maddi kaynakları ve finansman yollarını tekrar gözden geçirmek için bir toplantı düzenleme kararı alabilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konularda daha toparlayıcı bir rol üstlenebilirsiniz. Bazı olayları fark etmeniz, sorumlu olduğunuz konularda söz sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır. Gün içinde ilgilendiğiniz konularda değişimler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde olgunlaşmasını beklediğiniz konuların sonuçlarını alabilirsiniz. Sabırlı davranmanız gereken bir gündesiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her şeye bir bahane bulup sert rüzgarlar estirebilirsiniz. İlgilenmeniz gereken daha ciddi konular varken gereksiz yere kırıcı olmamalısınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün hedeflerinize yönelerek, iş ve kariyer hayatınızda neler planladığınızı gözden geçirmek ve organizasyonlar düzenlemek için ideal bir gün. İkili ilişkilerinizde mesafeli ve soğuk görünebilirsiniz, bu sebeple değer verdiğiniz insanlara duygularınızı açmanızda ve sevginizi belli etmenizde bugün için fayda var. Patronlarınız ve sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev hayatınız için yapmanız gerekenler devrede olacak. Merkür’ün eğitim veya seyahat alanlarınızda düzelmesiyle beraber iletişim sorunlarınızı geride bırakmaya başlayacaksınız.