Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

26.06.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Fakat bu haliniz uzun sürmeyecek ve öğlene doğru ilginç gelişmeler olacak. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Yeni atılımlarda bulunmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için güzel duygular uyanacak. Bu arada büyüklerinizin davranışlarından rahatsız olabilirsiniz ancak sizin de davranışlarınızı değiştirmeniz gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün yaşam, eskisine oranla çok daha aydınlık görünebilir. Tüm sorunlara ve risklere olumlu bir pencereden bakabilirsiniz. Gereğinden fazla iyimser olmayın ve bu durumdan, problemleri yapıcı biçimde çözecek yolları keşfetmekte faydalanın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş yaşamı üzerinde kafa yorarken, yerine getirmenizin beklendiği görevlere odaklanın. Zihninizi meşgul eden bütün düşünceleri bir kenara bırakın. Kendinizi iş yaşamında öne çıkarıp olayların akışının kontrolünü size geçirecek yaklaşımlar belirleyin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Özgüveninizin sağladığı tüm konularda başarılı olmaktan gurur duyacağınız çalışmalarla gündeme geleceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda oluşmasını beklediğiniz duygusal bağlar, iş veriminizi arttırıyor. Bugün, kendinizi ön plana çıkaracak başarılı işler peşindesiniz. Beklenmeyen aktiviteleriniz için para ayırmalısınız.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda ısrarcı olmamanız durumunda, karşınızdaki kişiler maddi durumunuz, aşk hayatınız ya da alınacak destekler konusunda sizden daha fazla yetki sahibi hale dönüşebilir veya daha fazla kar elde edebilirler.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cuma Cumartesi gece geçişinde ufak tefek gerimler veya huzursuzluklar yaşanmış olsa da, akabinde oluşan olumlu olaylar ve pozitif duygu akışı tüm güne yayılabilir. Tam olarak işlerin halledilmesi veya kararlılıkla ilerlenmesi çok kolay olmasa da, kararsızlıklara veya belirsizlikler, iniş çıkışlı bir seyir izleyen ilişkilere rağmen olumlu bir akışta olabiliriz. Akşam saatlerinde ise, enejimiz yükseliyor ve kendimizi daha net ifade etme şansı bulmaya başlıyoruz. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. İşleriniz istediğiniz hızda akmayabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Sağlığınızla ilgili sıkıntılar var ise, ihmal etmeyin. İşte beraber olduğunuz kişilerle çatışmalar olabilir. Sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Endişelerinize fazla takılmayın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ÇEVRENİZDE her konuda sizi destekleyecek kişilerin olması, motivasyonunuzu arttırıyor. Hırsınızı paraya odakladınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğlen saatlerinden itibaren iş hayatınız ve günlük yaşamınızı ilgilendiren konularda önemli ve pozitif haberler alabilir, görüşmelerinizde başarı elde edebilir, ikili ilişkilerinizde kaliteli iletişim kurabilirsiniz. Finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabileceğiniz, pozitif bir gündesiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük halledilmesi gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir insanın sağlık sorunlarıyla uğraşmak da söz konusu olabilir. Genel olarak iyimser olacak ve bazı bağlantılarınız sayesinde istediğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz.