Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

26.07.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Duygularınızın değiştiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Rahat davranmak yerine başarılı olmak için kendinizi zorlayabilirsiniz ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Gün içinde meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Fikirlerinizi güzel bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile aranızdaki iletişim güçleniyor. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün insanlar sizi, alıştıklarından daha farklı bir hava içerisinde görebilirler. Ciddiyetiniz ve uzaklığınız, kafanızın önemli meselelerle dolu olmasından ileri gelebilir. İnsanlara durumu izah edin ve beyin jimnastiğini sürdürün.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün insanlar sizi, alıştıklarından daha farklı bir hava içerisinde görebilirler. Ciddiyetiniz ve uzaklığınız, kafanızın önemli meselelerle dolu olmasından ileri gelebilir. İnsanlara durumu izah edin ve beyin jimnastiğini sürdürün.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakınlarınızın önerilerini dinlemelisiniz. Kişisel ilişkilerinizde beklediğiniz güven arayışını partnerinizde yakalayabilirsiniz. Gözlemciliğinizin güçlenmesi yorum yeteneğinizi daha da arttırıyor. Bugün kardeşlerinizin ve yakınlarınızın katılacağı bir iş birliği içinde olacaksınız. Maddesel kazançlarınızı sorgulayacağınız bir gün.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu, ani gelişen olaylar nedeniyle planlarda değişiklik yapılması gerekebilir.

Olumsuz gelişmelere veya yapılan kötümser yorumlara takılmamalı ve en sempatik halinizle iyisini düşünmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Agresif etkilerin ön planda olabileceği bir hafta sonundayız. Dün de bahsettiğim Uranüs Mars karesi beklenmedik gelişmelere, ani tepkilere, ani açıklamalara, aniden gelişen tartışmalara açık birkaç günlük süreçte olduğumuzun göstergesi. Yüksek tansiyon rekabeti ve mücadeleci ortamları arttırabilir. Sırlar veya gizli planlar açığa çıkabilir. Bu açının bir diğer yüzü olarak, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara açık olduğumuzu bilerek hareket etmemizde de fayda var. Aslında bu ve benzer etkilerin varlığını ve etkisini Temmuz başından beri dile getiriyorum. Detaylı açıklama okumak isterseniz, internet sayfalarımızdaki arşiv yazılarımı okuyabilirsiniz. Günün diğer önemli gezegen etkisi de, aşk hayatımızda, güzellik, sanat ve estetik başlıklı işlerde 8 Eylül e kadar olumsuzluklara neden olabilecek Venüs gerilemesi, ama bu başlığı yarın ele alacağım. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında elde olmayan koşullar söz konusu. Akşam saatlerinde duygusal konularda heyecana açıksınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İLİŞKİNİZ baskı altında olabilir veya sizin ilişkiyle ilgili fikirleriniz değişebilir. Şikayetlerinizi dile getirmeniz gerilimi arttırabilir.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi geçici olarak ruhsal karmaşa içinde bulabilir, zaman zaman agresif hissedebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde daha sabırlı yaklaşmanız gereken bir zamandasınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk evinizde gerilemesine başlayan Venüs; bitmemiş aşk meselelerini hayatınıza taşıyabilir. 31 Temmuz’a kadar aşk hayatınızda ve varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizde çok dikkatli adımlar atmalısınız.