Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

26.11.2017 tarihli Boğa burcu yorumu

Hafta sonu yaşadığınız yoğun duyguların ardından olaylara daha farklı açılardan bakmaya başlıyorsunuz ve bugün duygularınız değişiyor. Sabah saatlerinde huzursuz ve gergin olabilirsiniz fakat anlayışlı ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Böylece geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için daha sabırlı ve kararlı olabilirsiniz. İş ortaklığı yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve girişimde bulunmak için gerekli olan araştırmaları yapabilirsiniz. Dostlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak. Bu arada tartışmacı ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Daha önce planladığınız halde uygulamadığınız projeleriniz tekrar gündeme gelebilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. Bazen abarttığınızı ve insanların özel alanlarına girdiğinizi fark etmiyorsunuz. Bu davranışınız ilişkinizde geçici bir ayrılığa sebep olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Mesleki konulara, sorumluluklara bir vurgu var. Hafta sonu olmasına karşın çok şey yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, parasal fikirlerinizin ve planlarınızın hayat yolunda sezgilerinizle desteklendiğini görebilirsiniz. Ruhsal konularda her türlü fikre ve bilgiye açıksınız. Sizi besleyen insanlarla vaktinizi harcayacaksınız.