Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

27.07.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Yapıcı ve kararlı bir tavır içinde olacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapmak için uygun zaman. İdeallerinize odaklanabilirsiniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bugünden itibaren beklentileriniz artıyor ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek fakat güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçınmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız bazı olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Sorunları büyütmekten kaçının.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bazı ailevi meseleler, zamanınızın büyük bölümünü evle ilgili konulara ayırmanızı sağlayabilir. Zamanınızı ailenize ayırmak sizin seçiminiz de olabilir. sorunlarla uğraşmayı değil, birlikte olmayı hedefleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İleriki günlerde, iş dünyasında iki kişi arasında bazı anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Arabuluculuk etmeye niyetlenirseniz sakin kalın. Kendinizi riske atmayın; tarafsız olun ve orta yolu bulun.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlamalısınız. Çevrenizdeki kişilere iyi örnek olmak zorunda olduğunuz sizde biliyorsunuz. Özellikle bugün, karşılaştığınız kişilerin, değişik fikirleri kafanızın karışmasına neden olacaktır. İnatçı yönlerinizi ortaya çıkarmanın zamanı geldi.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli istek ve ihtiyaçlarınızın karşılanması ya da amaçlarınızın gerçekleşmesi için çok fazla gayret göstermeniz gerekebilir.

Her ne kadar gezegenler bu alanda sizi destekliyor gibi görünse de, başarı elde etmek yapacağınız çalışmalara bağlı olacak. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ortaklı para konularında dikkatli olmanızda fayda var. İlerleyen zamanlarda finansal değişiklikler yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kriz yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar ön plana çıkabilir. İşlerinizde kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. İlerleme kaydetmek için yaratıcılığınızı kullanacaksınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çok koşan çabuk yorulur atasözünü aklınızdan çıkarmayın. Bir kararda durmakta zorluk çekiyorsunuz. Özel yaşamınızı tehdit edecek unsurlara dikkat edin.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi geçici olarak ruhsal karmaşa içinde bulabilir, zaman zaman agresif hissedebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde daha sabırlı yaklaşmanız gereken bir zamandasınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızın dinamiklerini ve iç dengelerini gözden geçirmeniz gereken bir dönemdesiniz. Korktuğunuz veya endişe ettiğiniz konularla ilgili tavırlarınızı değiştirmeli, hata yaptığınız noktaları gözden geçirmelisiniz. BOĞA BURCU 25 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUAşk evinizde gerilemesine başlayan Venüs; bitmemiş aşk meselelerini hayatınıza taşıyabilir. 31 Temmuz’a kadar aşk hayatınızda ve varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizde çok dikkatli adımlar atmalısınız.BOĞA BURCU 24 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUÖzel hayatınızın ve ortaklaşa işlerinizin detayları ön planda olacak. Aile ortamınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sevdikleriniz sizinle aynı düşüncede olmak zorunda değiller.