Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

28.06.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Hayal gücünüzü uyandıran durumlar ortaya çıkabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman... Eskiden başarılı olduğunuz konuları hatırlayabilirsiniz veya hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Sezgileriniz sizi farklı bir zamanın gerçekliğine taşıyabilir. Aslında gelenekler ve geçmişin derinliklerinde kalmış eski değerlere odaklanabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz. Gelişmeler yavaş olsa bile iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sosyal yaşamın çekiminin artmaya devam edeceği bir gündesiniz. Arkadaşlarınızın bütün gün boyunca çevrenizde olmasını isteyebilirsiniz. Onlarla konuşmak, paylaşmak istediğiniz birçok şey olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sosyal yaşamın çekiminin artmaya devam edeceği bir gündesiniz. Arkadaşlarınızın bütün gün boyunca çevrenizde olmasını isteyebilirsiniz. Onlarla konuşmak, paylaşmak istediğiniz birçok şey olabilir.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Özellikle sakin bir gün sizi bekliyor ve gücünüzün daha iyi fark ettiğinizi göreceksiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize yeni bir renk veriyor. Karamsarlık duygularınızı ona yansıtmamalısınız.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ailenizi veya iş hayatınızı ilgilendiren yeni başlıklarda ortaya çıkan konulara veya düzenlemelere hassasiyetle ve detaycı şekilde yaklaşmanız gerekiyor.

Olaylara yepyeni bir açıdan yaklaşmak çözümün önemli bir parçası olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın beraberliklerde ve evlilik hayatında daha duyarlı olabileceğiniz bir gündesiniz. İç sesinize kulak vermeniz doğru olacak.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygularınız sizi ele veriyor. Karşı cinse karşı hassasiyet gösterdiğiniz bir süreçtesiniz. Kıymetinizi bilemeyen insanları uzaklaştırmalısınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yakın çevrenize, arkadaşlarınıza ve kardeşlerinize vakit ayırabilir, iş hayatınız ve özel yaşamınızda birçok görüşme gerçekleştirebilir, bu görüşmelerden özellikle öğleden sonraki zaman diliminde maksimum fayda elde edebilirsiniz. Sizi mutlu edecek haberler alabileceğiniz bir zamandasınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda ne istediğinizi bildi- ğiniz ve doğru iletişimle kalıcı adımlar atacağınız günler olabilir. İletişime dayalı işlerinizde ortaklaşa atılacak adımlar uzun soluklu ve kalıcı olabilir.