Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

28.11.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve ara vermiş olduğunuz işler ile ilgileneceksiniz. Almış olduğunuz sorumlulukları yerine getirirken fazla zorlanmayacak ve günlük işlerinizi bildiğiniz gibi sürdüreceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin kararlılığınıza şaşırabilir ve size karşı daha ciddi davranabilirler. Kalabalık ortamlar ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getiriyor. Yabancılarla iş birliği yapabilir ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz. Ancak projelerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. En azından bugün girişimde bulunmak için acele etmeyin. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız yükselmeye başlayacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Arkadaşlarınızdan çeşitli davetler alabilirsiniz. Ancak bugün, her zamankinden daha farklı planlar yapmış olabilirler. Kararsız kalmayın ve davetlerini kabul edin. Hoş sürprizler sizi bekliyor.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Arkadaşlarınızdan çeşitli davetler alabilirsiniz. Ancak bugün, her zamankinden daha farklı planlar yapmış olabilirler. Kararsız kalmayın ve davetlerini kabul edin. Hoş sürprizler sizi bekliyor.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarla ilgili konular gündemde kalmaya devam ediyor. Gün içinde bütçe yapmakla isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işleri tamamlamak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Kişisel yeteneklerinizi uğraştığınız işlerde göstermek isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz konulara yönlenerek zaman kaybını önleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güçlüklerle savaşmak için cesaretinizi toplamalısınız. Duygu dünyanız bir hayli hareketli sayılır. Sevdiğiniz kişiye karşı fazla kırgınlık besliyorsunuz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konular, para trafiği, alım satım, krediler ve ortak gelirlerle ilgili şansınız sözkonusu iken, geçici sağlık sorunları hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde güçlü duygularla sevgiyle hareket edebilir, paylaşımlarınızı derinleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kafanız ticaret alanlarınızda iyi çalışabilir veya önemli bir işi halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Sosyal ortamlarda ve arkadaş çevrenizde karışıklıklar oluşabilir. İnsanlar sizi yanıltabilir.