Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

29.01.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız var. Bu arada bazı korkularınız da uyanmış olabilir. İlişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz ve büyüklerinizin sizi önemsemesini isteyebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik istekleriniz giderek artıyor. Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilir ve dostlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Para kazanmak ve çalışmalarınızda başarılı olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Hatta bu nedenle kendi üzerinizde baskı oluşturmanız mümkün. Fakat yine de olaylara iyimser açıdan bakacaksınız ve aslında şanslı olduğunuzu anlayacaksınız. Tartışma ortamlarından uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.
 

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sevgi ilişkinizde uyumlu ve açık bir iletişim içine girmeniz mümkündür. Aynı şey aile ilişkilerinizde de geçerli olabilir. Bu açık iletişimin ortaya çıkartacağı bazı konular nedeniyle program değişikliği yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ofis ortamındaki insanlarla sürekli iletişim içinde olabilirsiniz. Plan ve düşüncelerinizi ifade etme isteğiniz yoğunlaşabilir. Bu, etkileyici fikirleri dile getirmenizi ve insanların sözlerinizi daha da dikkatli dinlemesini sağlayacaktır.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Özel yaşamınızı ya da parasal akışı ilgilendiren konularda rahatsız edici ufak tefek olaylar söz konusu olabilir. Bazı şikayetler başlamadan önce görev ve sorumluluklarınıza odaklanmalısınız. Size meydan okuyan kişiler olursa değişiklik yapmaktan çekinmemelisiniz. Uzlaşmacı olmaya çalışmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Keşif niteliğinde veya faydalı fikirler aklımızda kolaylık yerini alabilir, yenilenme enerjisi ve farkındalığımız yüksek. Ancak, öğle sonrası saatlere kadar, ilişkilerden fazla şey beklememiz, gerçekçi olmamamız ya da hayallere kapılmamız durumunda sıkıntılı durumlar veya hayal kırıklıkları oluşabilir. İlişkilerde sakinliği korumak, ani tepkilerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde daha eğlenceli ve hızlı diyaloglar kurabiliriz. …

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarla ilgili hareketlenme söz konusu olabilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Öğle saatlerine doğru duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. İşle ilgili konularda kararsızlık yaşanabilir. Akşam saatlerinde daha rahat zamanlar var. Fikirlerinizi daha net ifade edebilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün hayal gücünüzü kullanmak için gerekli donelere sahipsiniz İş ilişkilerinizde alıngan davranışlar sergilediğiniz zaman, enerji kaybına neden oluyorsunuz. Sistemli tavırlarınız, başarınızın temel öğelerinden biri. Bugün detaylar önem kazanacak fakat sinirsel gerilimlerden uzak kalmalısınız

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Maddi konularda elinizdekini bir şeylere yetiştirmeye uğraşacağınız, belki de bazı ödemeler hususunda zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Evden çıkarken para konusunda tedbirli olmaya gayret edin. Veya eldekine göre davranın.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.