Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

29.02.2016 tarihli Boğa burcu yorumu

Boğa Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İnsanların sizden çeşitli beklentileri olabilir. Ancak bunları bugünlük bir kenara bırakmak, bir mola vermek isteyebilirsiniz. Eğlence faaliyetleri için alacağınız davetler karşı konulmaz gibi görünebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün zihniniz dağılabilir. Yüksek konsantrasyon gereken işlere yönelip kendinizi zorlamayın. Rutin işlerinize yönelin ve diğer faaliyetlerinizi bugünlük erteleyin. Merak etmeyin; işleri biriktirmiş olmayacaksınız.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın ilişkilerinize daha fazla önem vermeniz gerekebilir. Hareketsiz kalmamalı, yeni uğraşlar aramaya bakmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aileniz bir konuda size ısrarcı davranabilir. Vereceğiniz tepkinin dozunu iyi ayarlamaya çalışın yoksa ufacık bir sorun çığ gibi büyüyebilir.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca eğitim öğretim, dava süreçleri ve iletişim konuları ön plana çıkarken özellikle çalışma hayatınız ve özel ilişkilerinizde güç mücadeleleri ve iletişim konusunda problemlerle karşılaşabileceğiniz için enerjinizi dengeli kullanmanız ve ikili mücadeleye girmekten kaçınmanız faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda kendinizi stres altında hissederseniz bazı davranışlarınızla bunu çalıştığınız kişilere göstermelisiniz. Bugün, işlerinizde güzel sonuçlar alınabilir. Kendinizden emin olun.