Boğa burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

30.06.2015 tarihli Boğa burcu yorumu

Hayatınızla ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri belirlemiş olsanız bile gelişmeler yavaş olabilir. Veya isteklerinizi gerçekleştirmek için koşullar size izin vermeyebilir. Ancak şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz ve üzerinizde hissettiğiniz baskılar ile başa çıkabilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir ve olaylar karşısında hassas ve duyarlı bir tavır içine girebilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve olaylara iyimser açıdan bakın. Aslında iyi niyetli ve anlayışlı kişilerden etkileniyorsunuz ve böylece bakış açınızı değiştirmeyi başarıyorsunuz. Saygı duyduğunuz kişiler ile birlikte olmak sizi rahatlatacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Maddiyat ile ilgili konular günün ana temalarını teşkil edebilirler. Kişisel kaynaklarınızı en doğru şekilde değerlendirmek için yollar arayabilirsiniz. Uzmanlarla görüşmelerde bulunarak da bu yolları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünkü fırsatlar, bir başka kişi sayesinde önünüze gelebilir. Bu nedenle işbirliği ve ortaklığa yönelin. İşbirliği yapacağınız kişinin, tek başına altından kalkamayacağı için kaçıracağı şansları birlikte değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, duygularınızla başınız dertte. Saklamak istediğiniz duygularınızın açığa çıkmasından hoşlanmadığınız için çevrenize gizemli davranıyorsunuz. Aslında size yakışmayan bu davranışlarınız çevrenizde bazı çelişkilere neden oluyor. Duygusal olaylara yaklaşımlarınız ilginç gelişiyor. Görüşeceğiniz kişilerden önemli etkiler alacaksınız.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir iş birliğinin, ilişkinin ya da plan ve projenin hiçbir tutarlı yanı olmadığı kanısı hakim olmaya başlayabilir.

Dolayısıyla, daha fazla ileri gitmek mi yoksa geri planda kalmak mı gerektiği konusuna odaklanmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. Ýlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. Ýlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili eksiklikleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle ilgili olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Öğlen saatlerinde yanlış değerlendirmeler yapabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var. Sizi yoran konulara dahil olmayın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BİRLİKTE olduğunuz insanlarla fikir alışverişi içinde olacaksınız. Onların fikirlerinden kendinize yararlı olanları seçeceksiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi neşeli, iyimser ve eğlenceli bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani bir teklif alabilir, ev ve yerleşime dair konularla aile ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bugün, ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para harcamalarınızda rahat davranabilirsiniz. Hayata güvenle bakmanın tam zamanı. Duygularınızı etkileyecek kararlardan uzak durun. Ufak tefek şeyler sizi üzmemeli.