İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

03.11.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün meydana gelecek olan Güneş tutulmasından etkilenmiyorsunuz fakat duygusal yoğunluk hissederek uyanabilirsiniz. Özellikle nedensiz bir gerilim hissedebilirsiniz. Parasal ihtiyaçlar ve yakınlarınızın istekleri yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Geriliminizi yansıtmaktan kaçının. İsteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Karmaşık duygular içinde olabilirsiniz fakat sorunlara yaratıcı çözümler bulmanız mümkün. Duygularınız derinleşmiş olsa bile olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve çözümleyici bir tavır içinde olabilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz değişiyor. Daha doğrusu ilişkilere bakış açınız değişebilir.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Maddi konularla ilgilenebileceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı harcamaları gereksiz bulabilir ve bütçenizden çıkartabilirsiniz. Kazandığınız para ile biraz birikim yapma düşüncesi hakim olabilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Gelecekle ilgili hayaller kurabilirsiniz. Bu hayalleri gerçekleştirmek için parasal konulara yaklaşımınızı değiştirmeniz, kariyerinizde daha farklı hamleler yapmanız mümkündür. Yeni bir yöne ilerlemeyi düşünüyor olabilirsiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Gün içinde işlerinizde risk alabileceğiniz zamanlar var. Ticari konularda daha girişken olabilirsiniz. Aldığınız sorumluluklarınız için alternatif planlar yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele edeceksiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gündelik hesaplarınızın ardı arkası kesilmiyor. İşlerinizi yetiştirmek için acele içerisine girebilirsiniz. Sağlık sorunları olan doslarınıza destek olun.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız, çocuklarınızla iletişiminiz ve finansal konularda problemlerle karşılaşabilir, iletişim hataları yaşayabilirsiniz 17.00’dan sonraki zaman diliminde duygularınızın ve ruhsal gücünüzün yükseleceği, enerjinizi istediğiniz konuya ve hedefe yönlendirebileceğiniz, kendiniz için niyetlerde bulunmanız gereken ve ilişkilerde yüksek tepkilerden kaçınarak ılımlı davranmanızın faydalı olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve hizmet alanlarınızdaki konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir dönem. İş arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor.