İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

04.08.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Kendinize özen gösterebilir ve haftalık bakımınız ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bazı kaygılarınız olsa bile arkadaşlarınızın ilgisi ve yakınlarınız ile birlikte olmak sizi endişelerden uzaklaştıracak. Kalabalık ortamlar ve farklı çevrelerde bulunmaktan keyif alacaksınız. Özellikle yabancılar ile iletişiminiz daha güçlü olacak ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile görüşebilirsiniz.  

İkizler burcunun bugün genel durumu

Uzaklarda gerçekleşen olayların etkilerinin nasıl hızla size geldiğini görüp şaşırabilirsiniz. Güzel gelişmeler, sizinle de alakalı olduklarından, bazı hayallere kapılmanıza da neden olabilir. İlk önce her şeyin netleşmesini bekleyin.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Haftaya yaymış olduğunuz rutin işlerinizi, önümüzdeki günler için yapılan önemli bir program nedeniyle bugün halletmek zorunda kalabilirsiniz. Hızlı çalışıp tüm işlerinizi bitirin, ileriki günlerde zamana sıkışmayın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla aranızda güçlü bağlar oluşturabilirsiniz. Karşılıklı yardımlaşmalarla isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnatçı yapınız, her zaman olumlu sonuç vermeyebilir. Bugün beklemesini bilmelisiniz. Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin.. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuları, görev veya sorumlulukları başkalarına(ne kadar seviyor olursanız olun) bırakmak yerine kendiniz ele alırsanız, başarılı olma şansınızın daha yüksek olduğunu göreceksiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizin güçlü olduğu bugünde sosyal konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmak ve paylaşımda bulunmak size keyif verebilir. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha kolay ilerleyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Akşam saatlerinde akıcı koşullar söz konusu. İlişkiler gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Aşk... Aşk konusunda parlak güne merhaba diyeceksiniz. Aranızdaki bazı tatsız durumlar son bulacak. Yüzünüz gülüyor.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız, çocuklarınızla iletişiminiz ve finansal konularda problemlerle karşılaşabilir, iletişim hataları yaşayabilirsiniz 17.00’dan sonraki zaman diliminde duygularınızın ve ruhsal gücünüzün yükseleceği, enerjinizi istediğiniz konuya ve hedefe yönlendirebileceğiniz, kendiniz için niyetlerde bulunmanız gereken ve ilişkilerde yüksek tepkilerden kaçınarak ılımlı davranmanızın faydalı olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle kurduğunuz iletişimde bu hafta bazı sıkıntılar yaşamaya açık olacaksınız. Sağlık sorunları ve iş sorumlulukları bazı ilişkilerinizde daralmalar yaşamanıza neden olabilir.