İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

06.04.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Sempatikliğinizi azaltan bazı özellikler barındırıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar biraz baskıcı biri olduğunuzu düşünüyorlar. Arada bir göze çarpacak kadar keyifsizleşmeniz, geçmiş anılara takılmamayı becerememenizle alakalı. Bir iki gün içinde bir özleminizi giderecek, ayrılıkların dostluktaki yapıcı etkisini derinden hissedeceksiniz.

Aşk:

Ona en yakın kişi olduğunuzu bilmez gibi davranmamalısınız. Partnerinizin ufak tefek problemleri karşısında daha duyarlı olabilir, kişiliğinin derinliklerine inmeyi deneyebilirsiniz.

İş:

Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz, geleceğiniz bakımından da çok önemli. Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir.

Para:

Aile içinde harcamaların çoğu gerekli değil gibi. Önümüzdeki günlerde parayla alakalı bir araştırma ve takip işiniz olabilir. Kararlarınızda biraz daha kökten olmayı denemelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Dost düşman ayrımı yapmada biraz daha beceri sahibi olmanız gerekiyor. Birtakım sorunlarınızı yanlış insanlara dayandırıyorsunuz.


İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Biraz rahatlayabilirsiniz. Belli konularda yolunuz açılıyor ya da belli amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayabilecek, sizi yönlendiren kişi veya işaretler önünüzde beliriyorlar. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma konularınızın gündeminizi etkileyebilir. Sürpriz gelişmeler yaşayabileceğiniz zamanlar var. Sizi yoran yıpratan konulara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde yeni gelişmeler oluşabilir. İş arkadaşlarınızın hayatındaki gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Ufak tefek kazalar yaşanabilir. Tehlikeli olaylardan uzak durmalısınız.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Partnerinizle paylaşımlarınızın ve satın alma duygunuzun artacağı günler içindesiniz. Gayrimenkul ve maddi ilişkilerinizle ilgili yazılı anlaşmalar yapabilirsiniz. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Dış görünüşünüzü değiştirmemeli ve eski sorunlarınızı düzeltme yoluna gitmelisiniz. Eski sevgilinizle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İş ile arkadaşlığın iç içe geçtiği günlerdesiniz. Sadece resmi ortamları ve iş birliklerini paylaştığınız biri ile normalden çok paylaşacak şeyiniz olduğunu fark edebilirsiniz. Veya bir arkadaşınız size iş teklifi ile gelebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.