İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

07.05.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Fazla ölçülü mesafeli ilişkiler size göre değil. İnsanlarla dokunmadan konuşamıyorsunuz. Tartışmaları tırmandırma huyunuz var. Sempatikliğiniz sorun çıkmasını önlüyor. Ama, tartışmaktan kaçınılan biri olmaktan kurtulamıyorsunuz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Sadece yeni olduğu için daha değersiz yeğleyebiliyorsunuz.

Aşk:

Onun ilişkinizde kısa bir zamanda problem olacağına inanıyorsunuz. Sevgilinizle yakınlığı sizi tedirgin ediyor. Birinin özel ilişkinizde bu kadar yakınınızda olmasından hoşnut görünmüyorsunuz

İş:

Barışı nasıl sağlayacağınız hakkında bir fikriniz yok gibi. Yetkiliniz, siz alttan alıp üstüne gitmedikçe davranışlarını iyice kabalaştırarak, ihtimal vermediğiniz olasılığın ortamını hazırlamaya çalışıyor olabilir.

Para:

Önümüzdeki günlerde bir satın lama karşılığı büyük bir harcamanız olabilir. Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı durumlarda karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor. Yakınınızın arkadaş ilişkilerinden pek memnun olmamanız sizi gereğinden fala geriyor gibi.


İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Koşullar farklıyken yapılmış anlaşmalara veya verilmiş sözlere bağlı kalmanın, günün değişen şartları altında çok fazla mantığı olmayabilir. Dolayısıyla, değişen koşullara uygun planlar yapmalı ve gerçekçi olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Altından kalkabileceğimizden fazla görev ve sorumluluğa talip olabilir veya tutamayacağımız sözler verebiliriz. Yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, pazarlama ve ticaret başlıkları açısından olumlu bir gün, ama yanıltıcı etkilere dikkat etmeli. Enerjik, spiritüel, felsefik ve dini konularda çalışmalara da açığız. Sadece, akşamüstüne doğru saatlerde, ikili ilişkilerde ufak tefek gerginlikler yaşanabilir. İlişkilerde tatmin sağlamak zorlaşabilir. Kelimeleri doğru kullanmakta ve ilişki adabına göre davranmakta fayda var. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Aşk hayatınızda çift durumlar yaşayabilirsiniz. Sonlanmalar tepkilere neden olabilir. Uyum ve denge arayışında olacağınız zamanlar var. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularda bitirmeniz gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Karşınıza çıkan beklenmedik zorluklarda hemen yıkılıyorsunuz. Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın. Bugün, onunla ilgili düşüncelerinize farklı bir şekilde yaklaşın, etrafınızdaki insanlardan ve koşullardan bağımsız olarak düşünün ve hareket edin. Çevresel koşullar sizi para harcamanız konusunda tetikleyici oluyor.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Karşınızdaki kişinin yaklaşımı siz uyumlu olduğunuz sürece çok iyi olacak bugün. Anlaşmazlıklara sesinizi yükseltmek bu iyi tavrın kesilmesine sebep olabilir. Bu tarz bir durum samimiyeti azaltacaktır. Susmak çare değil.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.