İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

09.03.2016 tarihli İkizler burcu yorumu

Sabah saatlerinde bilinçaltınızdan yükselen olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Anneniz, çocukluk günleriniz ve geçmişin derinliklerinden yükselen unutulmuş arzular uyanabilir. Ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Seyahatler, kısa veya uzun yolculuklar yapabilirsiniz ve çeşitli toplantılara katılabilirsiniz. Farklı ortamlarda dolaşmak ve ilginç kişiler ile tanışmak keyfinizi yerine getirecek. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve sürpriz gelişmelerden keyif alacaksınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi, aile bireylerinize ayırabilirsiniz. Kendileriyle birlikte olmak ve ev ortamında hoş sohbetler yapmak size çok iyi gelecektir. Geçmişteki hoş anları tekrar ziyaret edebilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Ailenizle birlikte olma isteğiniz iş hayatınıza odaklanmanızı engelleyebilir. Profesyonel hayattaki görevler önce geleceğinden, konsantrasyonunuzun bozulmasına izin vermeyin.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için yorulacağınız bir gündesiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. İlişkilerinizde daha kabullenici davranacağınız süreçten geçiyor olabilirsiniz. İletişimden kaynaklanan sıkıntılara dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kısmetlerinizi karşıdaki kişilerden bekleyebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Arkadaş ortamında kendinizi iyi hissetmenize neden olacak kelimeler duyup özgüveninizi tazeleyeceksiniz. Alçak gönüllüğünüzü korumalısınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aileniz ve kurumlarla görüşmelerinizde olumlu bir atmosfer hakimken, ilişkilerinizde ne istediğinizi bilen tavrınız ve her zamankine göre daha duygusal yaklaşımlarınızla partnerinizi etkileyebilir, özel hayatınız ve iş hayatınızdaki görüşmelerinizde istediğiniz sonuçları daha rahat elde edebilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyer ve iş hayatınızda gelişen olaylar sizi endişelendirmesin. Siz sadece olayları izlemek durumunda kalabilirsiniz. Aile hayatınızdaki karşınıza gelen şansları iyi değerlendirin.