İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

09.06.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Kendinizi güçlü hissedebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için atılımlarda bulunabilirsiniz. Karşılaştığınız bir sanatçı veya hayal gücü yüksek bir kişi sizi harekete geçirecek fikirler ortaya atabilir. Veya ilginç hayalleriniz olabilir ve ideallerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Davetler, organizasyonlar ve katılacağınız toplantılarda dikkat çekici ve etkileyici olacaksınız. Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bu arada sevdiğinizi ihmal etmeyin.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sağlığınızla ilgili uygulamalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Diş bakımı yaptırmak veya bir spor tesisine üye olmak günün konuları arasına girebilir. Bir tedavi için de ilgili sağlık kurumundan gün alabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınızda size destek olan elemanlarınızdan veya alt kadronuzdan kişilerle iletişimde kalabileceğiniz bir gündesiniz. Bu kişiler, arka planda bazı işleri tamamlayarak yükünüzü hafifletebilirler.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş, burcunuzdaki yolculuğu devem diyor.. Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak, başlangıçlar gündeme gelecektir. Gelen tekliflere karşı temkinli yaklaşmanızda fayda var. İçsel dünyanız genişliyor.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda gelişme olarak görülebilecek başlıklarda yeni adımlar atma niyetinde olabilirsiniz(okula geri dönmek, drama larla ön plana çıkmışken müzikal denemek v.b).

Bu tür bir niyetiniz varsa, ortaya çıkan ipuçlarını takip edin derim ’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde koyduğunuz hedeflere yoğunlaşabilirsiniz. Geçmişe ait konularla uğraşabilirsiniz. Bu durum sizi yeni arayışlar içine sokabilir. Gelecek yönünde yaptığınız planlara yenilik katabilirsiniz. Gün içinde üstlerinizden alacağınız yardımlar işinize yarayacaktır.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SAHİP olduğunuz tecrübelerin faydasını göreceksiniz. Fiziksel rahatsızlıklara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Tedbirlerinizi alın.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sezgileriniz ve ruhsallık alanınız vurgulanırken, anlamlı rüyalar görebilir, hayatın içindeki işaretlerle daha fazla karşılaşabilir ve bunların sizin için bir anlam taşıdığını fark edebilirsiniz. İlişkilerinizde kıskançlık, güç mücadelesi ve kontrol etme arzusu problemlere yol açabilir. Bu enerjiyi spiritüel çalışmalar, meditasyon ve sizi rahatlatan aktivitelere yönelerek etkili olarak kullanabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal çevrenizdeki farklı olgular, hayattan alacağınız keyfi artırabilir. Yerinizde duramayacak, hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşınıza önemli fırsatlar gelebilir, değerlendirmelisiniz.