İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

10.06.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

İş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerinde fazla durmayın ve tartışma ortamlarından uzak durun. Endişeli hayallerden uzak durun ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Bazı karışıklıklar olabilir ve iletişim araçları ile ilgili bazı sorunlar çıkabilir fakat yaşam enerjiniz ve isteğiniz kuvvetli olduğu için sorunlar ile başa çıkabilirsiniz ve ilginç çözümler bulabilirsiniz. Yeter ki, endişeli hayallere kendinizi kaptırmayın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Meydana gelen olaylar ideallerinizi değiştirebilir ve böylece düşünceleriniz de değişebilir. Üstelik burçlar kuşağında değişebilme özelliğine sahip birisiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi, aile bireylerinize ayırabilirsiniz. Kendileriyle birlikte olmak ve ev ortamında hoş sohbetler yapmak size çok iyi gelecektir. Geçmişteki hoş anları tekrar ziyaret edebilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Ailenizle birlikte olma isteğiniz iş hayatınıza odaklanmanızı engelleyebilir. Profesyonel hayattaki görevler önce geleceğinden, konsantrasyonunuzun bozulmasına izin vermeyin.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Mars, sizin burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda hatalı ya da eksik yerleri telafi etmek yerine yepyeni yönde veya yepyeni yollarla ilerlemeyi tercih edebilirsiniz.

Ýş birliğine yatkınlığınız veya yardımcı olma eğiliminiz takdir edilmekle kalmayıp farklı bir karşılık da görecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da, Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı, birkaç gün boyunca, her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Öğlene kadar ev ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Babanızla ilgili olayları ihmal etmeyin. İlerleyen zamanlarda zihinsel açıdan hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Zevk aldığınız konularla uğraşmak için zaman yaratabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yenilikçi olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler organize edebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SORUN çıkaran ve nedenlerini merak ettiğiniz pek çok şeyin cevabı kendi içinizde. Olaylara sadece görünen kısmı ile bakmayıp sorgulayın.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek geçici olarak ilişkiler ve iş hayatınızda tatminsizlik hissedebilir, net kararlar alamayabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde enerjinizin yükseleceği, iş hayatınız ve ilişkilerinizde sizi mutlu edecek paylaşımlarda bulunabileceğiniz, akşam saatlerinde partnerinizle romantik bir zaman geçirebileceğiniz bir enerji hakim olacak.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal ortamlarda ve arkadaş çevrenizde sizi heyecanlandıracak değişik olayların peşinden gitmeye hevesli olacaksınız. Arkadaşlarınız ve sizi sevenler hayatınıza çok önemli değişimleri taşıyabilir.