İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

13.04.2016 tarihli İkizler burcu yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemeniz biraz zor olabilir. Hassas ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Özellikle annenizin davranışlarını gözden geçirebilir ve çocukluk günlerinizi özleyebilirsiniz. Mistik konular ile ilgilenebilirsiniz fakat fazla derinleşmeseniz iyi olacak. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkilere özenli davranmanız gerekiyor. Bazı endişeleriniz olabilir ancak kaygılarınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçının. Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar keyfinizi yerine getirecek.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Bugün eşiniz ile olan ilişkinize yoğunlaşabilirsiniz. Kendisinin hoşlandığı faaliyetlere yönelmeniz mümkündür. Sizden beklentilerini dile getirmesine de izin verin ve bunları karşılamaya çalışın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Rakiplerinizin yapmış olduğu bir hamleye verilecek etkin bir cevabı bugün bulabilirsiniz. Bu durum sizi heyecanlandırabilir ve aklınızdaki karşı hamleyi yapmak için sabırsızlanabilirsiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda tedirginlik hissedebilirsiniz. Bütçenizi toparlamak için fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız yardımlar sizi rahatlatabilir. Ticari konularda dikkatli olmanızda fayda var. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerde ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendi belirlediğiniz insanlarla görüşmek istiyor ve çoğu zaman yalnızlıktan hoşlanıyorsunuz. Bugünde böyle bir gün geçirmeyi tercih edeceksiniz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yakın çevre, akrabalar, komşular ve kardeşlerinizle iletişim konusunda problemler yaşayabilir, görüşmelerinizde yüzde yüz başarı elde edemeyebilirsiniz. 17.00 sonrasında ailenize zaman ayırabilir, ev eşyalarınızı düzenleyebilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, sosyal ortamlarda kuracağınız güçlü temaslar ilişkilerinize son derece olumlu şekilde yansıyacak. Sevdiğiniz insanla aranızdaki elektrik sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir.