İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

13.06.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Farklı bir heyecan hissederek güne başlayacaksınız. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Eviniz, anneniz ve çocukluk günlerinizi hatırlatan olaylara ilgi duyabilirsiniz. Bugün seyahate çıkabilir veya yolculuk hazırlıkları yapabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltecek. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve karşılaştığınız ilginç kişiler ile yapacağınız sohbetler sizi özgürleştirecek. Hayata ve olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Kendinize kalan zamanı bugün için planladığınız işlere ve bunların içlerindeki detaylara verebilirsiniz. Ancak, detaylara gereğinden fazla önem de vermeyin. Asıl yoğunlaşmanız gereken, işin kendisidir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Gün içerisinde, rutin işlerinizi daha farklı bir plana oturtmak veya farklı şekilde bölümlemek üzerinde düşünebilirsiniz. Bazı günlük işlerin ertelenmesine yol açacak bir program oluşturmayın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Partnerinizle paylaşımlarınızın ve satın alma duygunuzun artacağı günler içindesiniz. Gayrimenkul ve maddi ilişkilerinizle ilgili yazılı anlaşmalar yapabilirsiniz. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Dış görünüşünüzü değiştirmemeli ve eski sorunlarınızı düzeltme yoluna gitmelisiniz. Eski sevgilinizle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Tüm dikkatinizi, enerjinizi veya kaynaklarınızı yaptığınız ya da yapacağınız seçimlere yoğunlaştırmalısınız.

Gereken ilgiyi göstermeniz iş, aşk ya da sosyal yaşamınızdaki sizin için önemli konuları yeniden düzenleyerek sizin için daha yararlı hale getirmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bazı elde olmayan nedenler yüzünden beklemeler olabilir. Ayrıca başkalarına yardımcı olmak da söz konusu olabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizle barışıksınız. Özgüveninizin olumlu yansıyacağı görüşmeler yapacaksınız. Fiziksel değişiminiz için planlarınız varsa bugün uygulamayın.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında, ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam fırsatlar elde ederken, evlenme teklifi alabilir, bekarsanız yeni bir ilişki teklifi alabilir, aşk ve sevgiyi, insanların size olan ilgisini daha yoğun hissedebilirsiniz. Bu süreçte ortaklık teklifleri alabilir, yeni iş projelerine davet edilebilirsiniz. Ancak herhangi bir alanda yeni bir adım atarken, merkürün geri hareketini hesaba katarak, 1 Temmuz tarihini beklemeniz faydalı olacaktır. Dolunay anı uzun zamandır sorunlu bir şekilde devam eden iş ve özel ilişkilerinizi sonlandırma enerjisi taşırken, bir tarafta hayatınızdan gitmesi gerekenler gidecek ve yerine yeni bir takım fikirler, yeni işler ve yeni insanlar hayatınıza geliyor olacak. Dolunay haftasında spor sakatlanmalarına dikkat etmeniz gerekirken, bedeninizi fazladan korumanız gereken bir süreç sözkonusu. Aynı zamanda bu zaman diliminde çocuklarınızla ilgili problemler de size yansıyabilir.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hem aile hayatınızda, hem de kişisel seçimlerinizde artık daha rahat olacaksınız; yalnız Neptün’den aldığınız açılarla iş alanlarınızda yanılma ihtimaliniz olabilir, gerçekçilikten uzaklaşmayın.