İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

14.06.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Farklı bir heyecan hissederek güne başlayacaksınız. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Eviniz, anneniz ve çocukluk günlerinizi hatırlatan olaylara ilgi duyabilirsiniz. Bugün seyahate çıkabilir veya yolculuk hazırlıkları yapabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltecek. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve karşılaştığınız ilginç kişiler ile yapacağınız sohbetler sizi özgürleştirecek. Hayata ve olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Ev yaşamıyla alakalı konular gündeminizde yer tutabilir. Ev ortamınızla fırsatlara yönelebilir, bunları değerlendirmek için bazı yaklaşımlarda değişikliklere gidebilirsiniz. İlişkiler daha olumlu seyretmeye başlayabilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bir aile bireyiyle, iş yaşamınızla alakalı bir konuda görüşmelerde bulunabilirsiniz. Bu görüşmeler, fikir ve öğüt almak, ortaklık kurmak ya da meslektaş olarak bazı durumları karşılıklı değerlendirmek için gerçekleştirebilirler.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çok gezerek bir konuyu araştırarak öğreniyorsunuz. Tecrübelerini sizin kadar iyi kullanan çok az insan vardır. Fikirlerinizi çoğaltarak çevrenize yardım edebileceğinizi farkındasınız. Fakat bugün, dağılabilir ve çevrenize ters düşebilirsiniz. Umursamaz tavırlarınızla, çevrenize meydan okumaktan vazgeçmelisiniz. Satürn'den son bir destek alma dönemindesiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu, normal koşullarda sizinle aynı yönde düşünen veya sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerin itirazlarına rağmen bazı konuları gündeme taşımakta veya bazı alanlarda bildiğiniz gibi ilerlemekte ısrarcı olabilirsiniz.

Ancak, diğerlerinin endişelerini görmezden gelmemeniz daha doğru olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Doğru harekete geçen Merkür, üç haftadır başımızda dolaşan iletişim sorunlarının çözülmesi, elektrik elektronik aletlerde yaşanan problemlerin azalması anlamına geliyor. Öğle öncesi saatlerde ılımlı ve duygusalız, hayal dünyamız geniş. Gün boyu eğlenceli aktiviteler, bize keyif veren uğraşlar, hobilerimiz veya hiçbirşey yapmamak bize keyif veriyorsa biraz daha relax davranışlar günü şekillendirebilir. Gece saatlerine doğru ise, aşırılıklardan ve abartılı davranışlardan kaçınmakta fayda var. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendi iç dünyanıza dönmeniz, bir parça inzivaya çekilmeniz şaşırtıcı olmaz. Ancak başkaları ile de paylaşacak çok şey var.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BOŞA vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar İkizler istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanıyorsunuz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizle baş başa kalarak dinlenmek, enerjinizi dengelemek ve sakin ortamlarda bulunarak yaşadığınız süreci değerlendirmek için faydalı bir gün olacak. Maddi konularda fırsatlarınızın olabileceği bugün, alım satım ve finansal işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün hızlı, aktif, hırslı ve yoğun bir süreç sizi bekliyor. Arada sırada sinirli ve agresif tavırlar içine girebilirsiniz. Bitirmeniz gereken işler varsa korkmayacak ve kolaylıkla harekete geçeceksiniz.