İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

16.04.2016 tarihli İkizler burcu yorumu

İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Daha önce hevesle başladığınız bazı işlerle ilgili fikirlerinizi değiştiren durumlar ortaya çıkmış olabilir. Ancak bazı değişiklikler olsa bile yepyeni fikirler içinizde uyanıyor. Bunun bir fırsat olduğunu düşünerek davranın ancak girişimde bulunmak için acele etmeyin. En azından mümkünse yeni atılımlarınızı daha sonra yapın. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor ve tutulmanın meydana geldiği dönemler yeni atılımlarda bulunmak için pek uygun zamanlar değildir. Bu tutulmadan siz doğrudan etkilenmiyorsunuz fakat girişimde bulunmak için ecele etmeseniz iyi olacak. Buna karşılık önceden başlamış çalışmalarınızı bildiğiniz gibi sürdürmeye devam edeceksiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sosyal çevreniz içerisinde kişilerin arasında elektriklenmeyle ilgili bazı hamleler yapmak isteyebilirsiniz. Dikkatinizi toparlayabilir, olayları detaylarıyla gözden geçirip arabuluculuk rolü üstlenebilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yürütülmekte olan bir projenin ilerleyişini gözden geçirebilir ve buna yapılacak bazı eklemeler ile getirisinin daha da artırılabileceğini düşünebilirsiniz. Gününüz, bu eklemeleri detaylandırmakla geçebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde değişen olaylar gündeminizi hareketlendirebilir. Yakın çevrenizdeki konulardan etkilenebilirsiniz. Yazışma ve konuşmalarınıza özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Sürpriz gelişmeler olabilir. Ticari anlaşmalar konusunda fikir değişiklikleri yaşanabilir. Kardeşlerinizle paylaşım içinde olabilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizle barışın. Yeni insanlar tanıyabilir ve bu insanlarla güzel projelerde beraber bulunabilirsiniz. Özgüveninizi yüksek tutmalısınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinden itibaren ay boşlukta olacağı için bugün özellikle çalışma yaşamınızla ilgili yeni kararlar almamalı, iş görüşmeleri ve önemli toplantıları fırsatınız varsa bir sonraki güne ertelemeyi tercih etmelisiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bazı konuları gözden geçireceksiniz. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız yüksek olabilir. Özel hayatınızdaki tartışmalarınızı düzeltmek için gereken enerjiyi bulacaksınız.