İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

18.06.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Kardeş, çocuklar, arkadaşlar ve yakınlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Çeşitli davet ve toplantılara gidebilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız kişiler ve olaylar duygularınızın yoğunlaşmasına neden olacak. Ancak duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başaracaksınız ve fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız. Dikkatli ve kararlı tavrınız ile çevrenizdeki kişileri etkileyebilirsiniz ve katılacağınız organizasyonlarda keyifli vakit geçireceksiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve arkadaşlarınızın desteği moralinizi ve kendinize olan güveninizi yükseltiyor.

İkizler burcunun bugün genel durumu

İşlerinizi herhangi bir sebepten ötürü gizlilik içinde yürütmeyi uygun bulabilirsiniz. Kendi iç dünyanızda zaman geçirmeniz de olasıdır. Düşünce ve hislerinize yoğunlaşarak bunların kökenlerini sorgulayabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün hiç beklenmedik büyük gelişmelerden haberdar edilebilirsiniz. Bu gelişmelerden en büyük faydayı sağlamak için hızla harekete geçmeniz, elinizdeki tüm olanakları kullanmanız gerekebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Becerikli yapınızı çevrenize istediğiniz gibi yansıtmak için, yoğun çaba göstermelisiniz. Maddi konularla yaşadığınız sorunlar, sizi gergin ve asabi yapıyor. Dostlarınızla görüşmelisiniz. Yakın çevrenizle ilgili ani düşünceler kafanızı kurcalayabilir. Karar vermeden önce dikkatli olmalısınız. Bugün takıntılarınızdan uzaklaşmalısınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Diğerlerinin sizin çizdiğiniz programa uyma ya da uymama eğilimini hafife veya çok ciddiye alıyor olabilirsiniz.

Sizinle yürümek, size destek olmak ya da size yardım etmek isteyen bu kişilerin asıl niyetlerini anlamaya çalışmalı ve bu anlamda daha gerçekçi olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konuları netleştirmek isteyebilirsiniz. Önünüze çıkan engelleri aşma konusunda daha istekli olacağınız bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yetenekleriniz sayesinde ön plana çıkabilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yepyeni hedeflere kilitleneceksiniz...

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren hem ilişkileriniz hem de iş hayatınızda, bulunduğunuz her ortamda enerjiniz, yetenekleriniz ve zekanızla öne çıkacağınız, olumlu haberler alabileceğiniz, seyahatler, görüşmeler ve iletişim alanlarında fırsatlar elde edebileceğiniz, özel hayatınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz son derece pozitif bir zaman diliminde bulunmaktasınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, konulara bakış açınızda güven ihtiyacınız yüksek olarak hareket edebilirsiniz. Maddi konularda düşüncelerinizi ve hislerinizi iyi analiz edebileceksiniz. Alacak verecek dengenizi çok iyi korumalısınız.