İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

18.07.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar sizi heyecanlandırabilir. Huzursuzluk ve gerilim hissedebilirsiniz fakat iyimser ve anlayışlı davranacaksınız ve ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiklerinizin davranışlarından etkileneceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranmayı başaracaksınız. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik isteğinizin yükseldiği bir dönem ve sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor.

İkizler burcunun bugün genel durumu

İşlerinizi herhangi bir sebepten ötürü gizlilik içinde yürütmeyi uygun bulabilirsiniz. Kendi iç dünyanızda zaman geçirmeniz de olasıdır. Düşünce ve hislerinize yoğunlaşarak bunların kökenlerini sorgulayabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün hiç beklenmedik büyük gelişmelerden haberdar edilebilirsiniz. Bu gelişmelerden en büyük faydayı sağlamak için hızla harekete geçmeniz, elinizdeki tüm olanakları kullanmanız gerekebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yaşamsal konforunuzu arttıracak değişiklikler veya sevdiğiniz kişilerle organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişileri memnun edecek şeyler yapabilirsiniz.

Aşk hayatınız ön planda. Sizi geliştirecek veya katma değer sağlayacak aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gün. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay, eğlenceli aktivitelerle zaman geçirme arzumuzu arttıracak, bizi sosyalleştirecektir. Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı verici ve cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinde Satürn etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz veya belli belirsiz bir stres yaşanabilir o kadar. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Olumlu haberler duyabileceğiniz bir gündesiniz. Sözlerinizle daha etkin ve harekete geçirici olabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Güneş... Bir şeyleri başarmış olmanın verdiği hava ile her şeyi abartıyorsunuz. Ama daha başarmanız gereken çok şey var.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sosyal etkinlikler, davetler ve organizasyonlarda yer alabileceğiniz bir enerji sözkonusu iken, arkadaş çevrenizle ilişkilerinizde gerilimlere dikkat etmeli, özel yaşamınızda ani tepkilerden uzak durmayı tercih etmelisiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki insanlarla bir araya gelebilir, kısa vadeli planlarınızı bugün etkili bir şekilde devreye sokabilirsiniz. Tanıdığınız ve samimiyette olduğunuz insanlarla olan ilişkileriniz daha da güzelleşecek. Harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız.