İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

19.01.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Farklı programlar ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getiriyor. Bugün kendinizi daha rahat hissedecek ve sevdiğinizle ilgili beklentilerinizden kaynaklanan gerilimi yansıtmayacaksınız. Kendinizi göstermek istediğiniz bir dönem ve çevrenizin dikkatini çekiyorsunuz. Bugün öylesine ince bir çizgi üzerinde durmayı başaracaksınız ki, kendinize kendiniz bile şaşacaksınız. Hem bütün ilgileri kabul gösterecek, hem de belli bir mesafede durmayı başaracaksınız. Kendinizden memnun olacağınız bir gün.
 

İkizler burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumlulukların bilincinde olacağınız bir gündesiniz. Bunları çekinmeden yerine getirmeniz günün ana konusu olacaktır. Her şey hallolduktan sonra arkanıza yaslanıp bir güzel dinlenebilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yakın çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumlulukların bilincinde olacağınız bir gündesiniz. Bunları çekinmeden yerine getirmeniz günün ana konusu olacaktır. Her şey hallolduktan sonra arkanıza yaslanıp bir güzel dinlenebilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yenilikçi olmanız ve farklı yöntemler denemeniz birlikte olmak ya da birlikte hareket etmek istediğiniz kişileri etkilemenize yardım edebilir. Yapacağınız değişiklikler hayatınıza da olumlu etki edecektir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde işlerinizde sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz, sakin olmakta fayda var. Ortak para durumlarıyla ilgili beklemede kalabilirsiniz. Bugün yapacağınız girişimlerde dikkatli olmalı, hayallerle harekete geçmemeye özen göstermeniz gerekebilir. Gün içinde kriz yaratan durumlar oluşabilir. Duygusal yönden kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bilinçaltınızda yoğunlaştığınız konuların sizi olumlu etkilediği gerçek. Bazı planladığınız konuların sizin tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Gizli duyguların sizi etkilediği bir gün. Alınganlık göstermeniz için hiçbir neden yok. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Birileriyle aranızdaki husumet bugün sizi zorlayacak şekilde gün yüzüne çıkabilir. Zamanında gereken ölçülü tepkiyi göstermediyseniz ufak meseleleri büyütüp geçmiş zamanın hırsını çıkarmaya kalkmayın. Bunun kazananı olmayacak.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

Yorum arşivi