İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

19.04.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugünlerde bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Ziyaretin arkasındaki günlerde biraz canınız sıkılacak gibiyse de bu sıkıntı kısa ömürlü. Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinizle baş başa kalma fırsatınız pek olmuyor. Ama bu konularda alan, veren memnun ilişkiler içindesiniz.

Aşk:

Aile desteği, sadece onaylama anlamında da olsa, süreç içinde sizde yönlendirildiğiniz duygusu yaratabilir. İlişkinizin heyecanı dolu, dolu yaşayabilmeniz, tüm etkilenmelerin dışında olduğunuz şeklinde vereceğiniz izlenime çok bağlı.

İş:

Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizi düşündürecek. İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz.

Para:

Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor. İş yaşamınızdaki hareketlilik, bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İş ortamınızda bazı ilişkileri yumuşatmada dinamo görevi yapabilirsiniz.


İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde bazı kişileri bazı konularda doğru şeyleri yapmaya ikna etmek ya da sağlıklı ve doğru olanı göstermek sizin açınızdan sıkıntı yaratabilir. Mümkünse, öneri veya tavsiyelerinizi başka bir zamana ertelemenizde fayda var.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sosyal konularda, arkadaşlıklarda hareketli bir gündesiniz. Beklenmedik durumlar da yaşanabilir.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sizi yeni bir arkadaş grubunun içine çekiyor içinde bulunduğunuz şartlar. İnsanlarla bir arada olup sosyal hayatın içinde yer almak faydalı. Ancak faydave zararın kimden geleceğini analiz edin. Kalabalıklar bunu gizleyebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.