İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

20.09.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Mantıklı ve kararlı bir tavır içinde olmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ruh haliniz değişecek ve bugün olaylara farklı açılardan bakacaksınız. Aniden değişen olaylarla birlikte duygularınız da değişiyor ve hırslı tavırlarınız hem çevrenizi, hem de sevdiklerinizi şaşırtıyor. Gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir ve geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Alıştığınız davranış biçiminizi değiştirmeyi başarabilirseniz, olaylar sizin istediğiniz yönde gelişebilir. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için çok gayret göstereceksiniz. Gelişmeler ağır olsa bile istediğiniz yönde olacak.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Evinizi ilgilendiren maddi konular üzerinde düşünebileceğiniz bir gündesiniz. Bazı şartlar oldukça karmaşık görünebilir ama dikkatinizi yoğunlaştırırsanız bunların içinden çıkma yollarını kolayca bulabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Mevkiinizin sahip olduğundan daha büyük bir inisiyatif kullanıp, sorumluluğunu alacağınız bir karar vermeniz gerekebilir. Doğru yol seçecek yeterliliğe sahipsiniz; kendinize güvenin ve bir problemi çözen kişi olma fırsatını kaçırmayın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Etrafınızdaki kişilerin akıl sağlığından şüphe duymaya başlayabilirsiniz.

Ancak, siz bu kişilerin istikrarsız tavırlarını ya da yaptıkları yanlışları kompanse etmek zorunda değilsiniz. Dolayısıyla, kendi işlerinize odaklanmanızda fayda var. Evinizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren değişiklikler yeni bir yöne ilerlemenize neden olabilir. Bütçenizi aşmamalı, sizi harcamaya zorlayan kişilerle muhatap olmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, sosyal ve coşkulu bir hafta sonundayız. Ziyaretler veya seyahatler ya da kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir. Öğle sonrası saatlerde, yanılgılar, dalgınlıklar, unutkanlıklar veya isteksizlik türünde geçici bir ruh halinde, akşam saatlerinde ise, her şey de abartma veya aşırılığa kaçma eğiliminde olabiliriz. Aşırı yeme içme veya harcama türünde aktivitelerden kaçınmalı, abartılı cümleler kurmamalıyız. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ilişkilerinizden kazançlı çıkabileceğiniz fırsatlar olabilir. Öğle sonrasını daha iyi değerlendirebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hem sanatsal hem sosyal açıdan bir takım deneyler elde ederek güçlenmenize katı sağlayacaksınız. Partnerinizle sorunlar olmasına rağmen bugün işinize önem vermektesiniz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün günlük yaşamınızda geçici olarak duygusal karışıklık yaşayabilir, işle ilgili konularda bir nebze yavaşlık, durağanlık fark edebilirsiniz. 17.40 sonrasında ikili ilişkileriniz açısından davetler alabileceğiniz, karşılıklı uyum geliştirebileceğiniz şanslı bir zamanda olacaksınız ancak geçmiş sorunları açmamanız ve problemli noktaların üzerine gitmemeniz gerekmekte.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iletişiminizi yüksek tutacak ve kısa gezilerle ilişkinizi canlandıracaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlar ilişkinize değişik tatlar katabilir. Kalabalık ortamlarda bulunmak size iyi gelecek.