İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.01.22 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Geleceğe yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Yapıcı ve olumlu bir tavır içinde bulunacaksınız. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Fikirlerinizi ortaya koyabilir, ikna edici olabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Akşama doğru haberleşme trafiğiniz artacak ve alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Çeşitli davet ve toplantılara katılabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sevdiklerinizle sosyal ortamlara girebilir veya eğlence faaliyetlerinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sanat aktivitelerine katılmanız veya keyifli bir seyahat için planlamalar yapmanız da ihtimal dahilindedir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İşleriniz hızla yoğunlaşabilir ve çalışma temponuzu artırmak durumunda kalabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar da aynı şekilde koşuşturmaca içinde kalabilirler. İşbirliğine yönelmeniz herkes için faydalı olacaktır.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Tavsiyelere göre değil, kendi hislerinize göre hareket etmelisiniz. Seçeneklerinizi doğru değerlendirebilirseniz bir sonraki adımda neler yapacağınızı daha kolay kavrayabilirsiniz. Hayatınızda neleri iyileştirebileceğiniz konusunda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek, eğitim almak, seyahatler etmek veya sevdiğiniz şeylere zaman ayırmak size iyi gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sezgilerimizin, merhamet, empati ve şefkat başlıklarının ön plana çıkabileceği, aldatıcı veya yanlış yönlendirmelere açık bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde yanıltıcı tavırları olan kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Bugün ve yarın etkili olabilecek diğer bir etkiyse, saldırgan ve düşmanca tavırları olan kişileri gündeme taşıyabilecek olması olabilir. Dolayısıyla, sözel sataşmalara maruz kalmamak için ilişkilerinizin gergin olduğu kişilerden veya riskli yerlerden uzak durmanızda fayda var. Gün genelinde birbirimizi koruyup kollama ve birlikte hareket etme arzumuz yüksek. Sularla, akışkanlarla ve kimyasallarla bağlı konuların da ön plana çıkabileceği iki günlük süreçteyiz. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerini öğleden sonraki işlerinizi organize ederek geçirebilirsiniz. Karar vermeniz gereken işlerinizi ileriki saatlere kaydırmanız daha iyi olacaktır. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Dikkatinizi toparlamakta zorlanıyorsanız, yararlı işler için zaman harcayabilirsiniz. İşyerinizde bitirilmesi gereken ufak tefek işlerinizle uğraşabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hayallerinizi gerçekleştirme konusunda farklı istekleriniz mevcut. Özgürlükçü yönlerinizi değişik düşüncelerle süsleyerek, kendinize özel bir dünya yaratıyorsunuz. Bugün, Kova'da ilerleyen Merkür'den ilginç bir etki alacaksınız. Partnerinizin düşüncelerinden etkilenmenize rağmen, belli etmek istemiyorsunuz.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün iş becerilerinizi, tecrübenizi dışarıya yansıtmakta zorlanabilirsiniz.Birebir iletişimde duvarları aşmanız zor olabilir. Özellikle üzerinizde söz sahibi olan insanlarla biraz daha mesafeli durmakta fayda olacak.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.