İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.01.23 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Geleceğe yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz fakat beklentilerinizin gerilimini bugün hissetmeyeceksiniz. Daha yapıcı ve olumlu bir tavır içinde bulunacaksınız. Hanım arkadaş ve yakınlarınıza isteklerinizi anlatmayın ve sizi anlamaları için onları zorlamayın. Daha önce girişimde bulunduğunuz konular ile ilgili araştırmalar yapabilir ve konu hakkında çok çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Değişik fikirler ve ilginç gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Yakın ilişkilerinize önem vereceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızdaki uyumu güçlendirmenin yanında, birlikte geçirdiğiniz vakti daha renkli kılacak aktivitelere de yönelebilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün uzun vadeli planlarınızı detaylı biçimde dile getirmek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan, bunların beklediğiniz etkiyi yaratmaları için sunumlarınızı başka bir güne ertelemeniz daha faydalı olabilir.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda karşı tarafın harekete geçmesini beklemek yerine, gerekli hazırlıkları yapıp, en nazik ve sempatik tavrınızı takınarak sizin yaklaşımda bulunmanız daha doğru olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kafa karışıklıkları, yanılsamalar, yanıltıcı ya da kötü niyetli kişiler günün özellikle ilk yarısı olmak üzere gün genelinde etkili. Daha sezgisel veya iç sesimize göre hareket etmek isteyebileceğimiz bir gündeyiz. Birbirimize şefkat ya da merhamet gösterme duygularımız artıyor ya da bu duyguyu tetikleyecek olaylar yaşanabilir. Yanlış yönlendirmelere veya düşmanca ya da saldırgan tavırları olan kişilere karşı tedbirli olunması gerekiyor. Satürn ve Güneş arasında oluşan olumlu açı(aslında birkaç gün öncesinde daha fazla etkiliydi) ise, bugün kesinleşiyor ve otorite konumundaki kişilerle olumlu iletişim kurmamızı, tavsiyeler almamızı veya desteklenmemizi sağlayabilir ya da bazı alanlarda kalıcı ve olumlu adımlar atabiliriz. Dün yazdığım gibi bugün de, sular, ilaç dahil, her türlü kimyasal ya da akışkanla ilgili başlıklar ön plana çıkabilir. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınıza yönelik sorumluluklar almak isteyebilirsiniz, bu size yapıcı sonuçlar getirebilir. İşinizle ilgili durumlarda daha çok kabullenme yaşayabilirsiniz. Annenizle ilgili durumlarda daha fazla fedakarlık yapmanız gereken olaylar yaşanabilir. Koyduğunuz hedeflerin hayallerine kapılıp, işlerinizi aksatmamaya özen gösterin.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Bugün yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gün değil. Çevresel ilişkilerinizden beklediğiniz desteği görmek istiyorsunuz. Uzun zamandır bel ve boyun ağrılarınızın devam etmesi, sizi zor durumda bırakıyor.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Hırslarınızın yüksek olduğu günlerin içindesiniz. Bu dışarıdan çok net görünüyor. İşe yarama ihtimali tabii ki var. Hevesiniz göz dolduracak. Ancak tecrübeye saygı duymak ve sabırlı kalabilmek de çok artı değer katacak.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.