İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.04.05 tarihli İkizler burcu yorumu

Özel zevklerinize ve uğraşlarınıza zaman ayırma çabanızda, ikili bir ilişki içersinde ilginç fırsatlar yakalayacaksınız. Elinizin kolunuzun bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi değil. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz

Aşk:

Kafa karışıklığınızı yok edebileceğiniz yanıtları sadece partnerinizden alabileceksiniz. Bugünlerdeki yenilikçi söylemleriniz, bazı kuşkucu yorumları beraberinde getiriyor.

İş:

Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak. İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor.

Para:

Bir alacağınızı tahsil etmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bu uğraşınızdaki inceliğiniz olumsuzluk sebebi olabilir. Öte yanda sert tavırlarınızla ciddi bir para kaynağınızı kaybetmek üzeresiniz. Para sorununuz yok denilebilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı ilişkilerinizde duygusal alışverişlerinizi doğru dengelemeniz gerekiyor. Kendinizi kısmen sorumlu hissettiğiniz ilişkilerde, büyük sorumluluklar almak üzeresiniz.


İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde kendinizi iyi hissetmeyebilir, takdir görmediğinizi düşünebilir veya yeterince sevilmediğiniz kanısında olabilirsiniz. Aslında bugünlerde bu şekilde düşünmeniz olası rekabet ya da mücadele gerektiren ortamların dışında kalmanızı da sağlıyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünkü Ay tutulması yaratıcı konulara, aşk hayatınıza vurgu yapmakta. Kendinizi ortaya koymaktan keyif alacaksınız.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Finans konularıyla ilgili yeni başlangıçlar peşindesiniz. Maddi konularda kazançlarınızı arttırıcı ve size farklı konularda başarı sağlayacak çalışmalar içinde olacaksınız. Ertelediğiniz işleri bir an önce tamamlamalı ve özel işlerinize de zaman ayırmalısınız. Sezgilerinizin gücünü yansıyamayacağınız olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda sular durulmuyor. Siz ısrar ettikçe kendini geriye çeken biri olacak karşınızda. Zor bir ilişki için inatlaşıyorsanız bu iki tarafa da zarar verebilir. Biraz daha serbest bırakmak işleri yoluna sokabilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.