İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.04.12 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün alacağınız bazı haberlerden çok fazla etkilenmeniz, kafanızı karıştırabilir. Gereksiz tartışma ortamlarından uzak durmalısınız. Bir yakınınızdan gelecek haber, ona karşı tavır almanıza neden olabilir. Gereksiz heyecana kapılabilirsiniz. Dostlarınızdan fikir alarak davranmanız iyi olabilir. Oldukça enerjik ve ısrarlı tavırlar gösterebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Aşk:

Aşk yaşamınızda şanslısınız sevdiğiniz insanın bu kadar mükemmel olması sizi bile şaşırtıyor. Ona güzel sözler söyleyip, onu şımartmalısınız. Bugün çevrenizdeki gelişmeleri yakından izleyip isabetli kararlar alacaksınız.

İş:

Bugün tamamlanmamış işlerinizi bitirmeye çalışacaksınız. Bunun için biraz daha öz veri ile çalışacaksınız. Bu işleri tamamlayamazsanız üzerine yeni işler gelecek. Aslında çok sıkıntıya gelen bir yapınız yok.

Para:

Bugün eliniz çok sıkı. İhtiyacınız olacak şeylere bile para harcamaktan çekiniyorsunuz. Artık biraz harcama yapmanızın zamanı geldi. Yaptığınız yatırımlar meyvesini istediğiniz gibi vermiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı konularda otoriter olmanız gerekiyor. Yoksa çevrenizdeki insanlar sizi her an ikinci plana atabilirler.


İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı planlara angaje olma konusunda çok istekli olmanıza rağmen, önümüzdeki birkaç gün içinde yüzünü gösterebilecek yeni seçenek veya fırsatları beklemeden harekete geçmemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay’ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs’a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygularınızı rahat anlatmakta bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Zihinsel olarak sakin kalmaya bakın.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel ilişkilerinizin güncellik kazanmasıyla, sosyal yaşantınız aktivite kazanacak. Arkadaşlarınızla aranızda güç bağı oluşturacak süreci kazanmalı ve çalışmalarınızda belli bir hedef seçmelisiniz. Değişim içinde olduğunuz zaman, ideallerinizi geciktirebiliyorsunuz. Bugün, daha davetkar olacaksınız. İsteklerinize sıkı sarılmalısınız.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Günün büyük çoğunluğu duygusal ve hassas olacaksınız. Karşınızdakini anlama çabanız yüksek olacak. Bir mal ya da para paylaşımı konusu gündeme gelebilir. Bu konudaki işlerinizi akşam saatlerine bırakmayın. Dengeler şaşabilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.