İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.04.30 tarihli İkizler burcu yorumu

Çok değişik ilgi alanlarınız var. Hayatın neresinde, ne zaman, hangi koşullarda zevk alacağınız belli olmuyor, çok çeşitlilikler sergileyebiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir gelişme var. Bu gelişmeyi bekliyor olmanıza rağmen, biraz şaşırabilirsiniz. İşlek zekanız size yeni avantajlar sağlayacak ve bunlardan yararlanmayı bileceksiniz.

Aşk:

Yeni tanıştığınız ilişkilerde güçlükler yaşayabiliyorsunuz. Bu ruh durumunuzu aşmanız gerekiyor. Yaşadığınız uzun süreli yalnızlık, flörte yatkın özelliklerinizin bir kısmını almış gibi görünüyor.

İş:

Rekabetin, çekişmenin de bir inceliği olduğunu düşünüyor, tersi davranışlara tepkimeci davranıyorsunuz. İnsanı rahatsız eden fırsatçılıkları iş dünyasının kurallarından sayamıyorsunuz.

Para:

Gönlünüzün cömertliğini, parayla olan sorumlu ilişkiniz görünmez hale getiriyor. Bu yanlış gözlemle paracı biri olarak görülmeniz sizi üzüyor. Oysa ki, eşinizle dostunuzla dar günlerde paylaşmayı biliyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Gerginliklerin etki alanının biraz da olsa uzağında kalmayı becerebilmelisiniz. Dirençli, canı pek biri olunca sağlık sorunu yaşamayacağınızı düşünmemelisiniz.


İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Geçici platonik aşklar ya da yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Yanlış anlaşılmalara veya hayal kırıklıklarına açıksınız. Duygularınızı doğru değerlendirmenizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… instagram.com/niobeaslitemel

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde evle ilgili bitirilmesi gereken konularla ilgilenebilirsiniz. Ev içi küçük kazalara dikkat etmenizde fayda var. İlerleyen saatlerde aile içi konular gündeme gelebilir. Aile büyükleriyle görüşmeler yapmanız gereken olaylar içinde kalabilirsiniz. Onları ziyarete gitmek için plan ve program yapmanız gerekebilir.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. İdealist tavırlarınızı başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu şekilde etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Huzuru çalışmak sayesinde bulabildiğiniz günlerdesiniz. Sonuçlardan ziyade bir şeyler üretmenin hazzına odaklanın. Maneviyata yönelik gayretler de sizde pozitif tesirler yaratabilir. Kendinize dinlemek iyi gelebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.