İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.05.23 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün, partnerinizin işiyle ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Bazı fikir alışverişleri içinde olsanız bile, onun sizden çok daha fazla talepleri olacak. Size destek vermesini beklerken, onun kişisel ayrıntılarının gündeme gelmesi, gününüzü bölebilir. Aranızdaki güçlü bağların size sağlayacağı avantajları göz ardı etmiyorsunuz. Dost derecesinde yakın bir iş arkadaşınıza, yapmayı taahhüt ettiğiniz yardım konusuna verdiğiniz önem onu sevindiriyor. Bulunduğunuz ortamı değiştirmek, sizi duygusal saplantılara girmekten kurtarıyor. Daha sağlıklı düşünüyorsunuz. Sizi gizli bir şekilde rahatsız eden iş ilişkilerinizdeki kısır döngüden bir an önce kendinizi çekip, kurtarmalısınız. Çok da büyütülecek bir konu değil.


İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerde gerilime açık günlerdesiniz. Suçlamalar, şikayetler veya eleştiriler söz konusu olabilir. Üzerinize gelen kişilere aynı hızla cevap vermeniz olayların büyümesine neden olabilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kısa yolculuklar, ziyaretler için güzel fırsatlar var. Aynı zamanda eğitici çalışmalara da katılabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir gün. Duygularınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz konuların çok önemli olduğunu bilmelisiniz. İdeallerinizden taviz vermek istemeyeceksiniz. Yaratıcılığını yanlış kullandığınız zaman huzursuz ve mutsuz olabiliyorsunuz. Olayları abartmadan değerlendirmekte fayda var.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.