İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.05.28 tarihli İkizler burcu yorumu

Bu günlerde kendinizi kötü hissetmeye başladınız. Aslında hayatınızda kötü giden önemli hiçbir şey yok. Kendi kendinize kuruntu yapıp duruyorsunuz. Bugün de bu durgun ruh halinizi koruyacaksınız. Fakat içten içe bu halinizden kurtulmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Bu yüzden bugün eski arkadaşlarınızı arayabilir, onlarla keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Aşk:

Sevdiğinize karşı biraz daha ilgili ve anlayışlı olmanız gerektiğini unutmayın. Son zamanlardaki içinize kapanık halinizi sevgiliniz kendine yoruyor. Onunla sorunlarınızı konuşmuyorsunuz. Bu şekilde davranmaya devam ederseniz onu kendinizden uzaklaştırırsınız. Bunu unutmayın sakın.

İş:

İş hayatınızda ilişkilerinize ve aldığınız kararlara dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Dostunuz olduğu kadar düşmanlarınız da olabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

Para:

Parasal sorunlarınızı fazla büyütmeyin ve harcamalarınıza özen gösterin. Zaman zaman beklemediğiniz harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun için para biriktirmeye çalışmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sırlarınızı olur olmadık kişilere açıyorsunuz. Bu kişiler bu sırlarınızı başka insanlara taşıyabilirler. Dikkatli olmalısınız.


İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli iş veya girişimlerinizde diğerlerine güvenmek, iş birliklerinizden ya da partnerlerinizden yardım beklemek yerine, nasıl ilerleneceği konusunda bizzat kendinizin öne atılması daha yararlı olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Öğrenmek ve keşfetmek için yeni yollar bulacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Etrafınızdakilerle düşüncelerinizi paylaşmak için istek içinde olabilirsiniz. Akşam iletişime açık zamanlar var.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Karşınıza çıkan kişileri gözünüzde büyütebilir, onlara farklı anlamlar yükleyebilirsiniz. Aşk ilişkinizde sır olmayı tercih edebilirsiniz. Bu günlerde karşınıza çıkacak olan kişilere dikkat etmelisiniz. Yasak aşk duyguları, sonradan başınızı ağrıtabilir. Çalıştığınız alanlarda da, dikkat çekici kişiler aklınızı çelebilir. Yanlış anlaşıldığınız konumlar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.