İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.06.01 tarihli İkizler burcu yorumu

Genel olarak gergin bir gün geçireceksiniz. Bu gerginliğiniz genel çevrenize de yansıyacaktır. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Acele karar vermeniz gereken durumlarda kalabilirsiniz ve çevresel etmenler sizi zorlayabilir. Karşınıza yeni bir fırsatın çıkabileceği bir gündesiniz ancak bunu değerlendirmekte sorunlar yaşayabilirsiniz. Genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak bazı gelişmeler olabilir.

Aşk:

Duygusal olarak bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.Genel çevrenizde sizi rahatsız edecek bazı gelişmeler olabilir ve gün içinde duygularınız iniş çıkışlı bir periyot izleyecektir. Duygusal olarak heyecanlar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Karar vermek zorlanabilirsiniz ve duygusallığa karşı bir isteksizlik duyabilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

İş:

Sabırsızlık içine girebileceğiniz ve bazı işlerinizden bıkabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük rutin işlerinizde çıkabilecek bazı sorunlar sizi sıkacaktır. İş ortamınızda çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Sorunlarınız küçük de olsa bugün size her şey olduğundan daha kötü görünebilir genel olarak kötümser bir ruh hali içinde olacaksınız ve bu iş yaşamınızı da olumsuz olarak etkileyecektir. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Para:

Maddi konularda çeşitli sorunlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz ve kendinizi bu anlamda karamsar hissedebilirsiniz. Maddi konularda yeni bir karar almayın.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Finans konularıyla ilgili yeni başlangıçlar peşindesiniz. Maddi konularda kazançlarınızı arttırıcı ve size farklı konularda başarı sağlayacak çalışmalar içinde olacaksınız.Ertelediğiniz işleri bir an önce tamamlamalı ve özel işlerinize de zaman ayırmalısınız. Sezgilerinizin gücünü yadsıyamayacağınız olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızı veya sosyal ilişkilerinizi ilgilendiren bazı konular karmakarışık bir hal alabilir.

Kafa karışıklıkları, konsantrasyon eksiklikleri veya şaibeli durumlar ne yapacağınızı şaşırmanıza neden olabilir. En iyisi sisli ortam dağılana kadar birkaç gün beklemek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Endişe duyduğunuz konularda bitişler olabilir. Öğleden sonraki zamanlarda duygusal yönden yoğun paylaşımlar içine girebilirsiniz. Gün içinde sağlığınızla ilgili konulara dikkat edin. Sizi yoran konulardan uzak durun.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Saklı bilgiler, teknoloji ve alışılmışın dışındaki farklı konular ilginizi çekecek. Skandal olarak nitelenebilecek durumlar ortaya çıkabilir, dikkat!

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal işlerinizi hızla tamamlayabilir, sizi rahatlatacak bir para girişi yaşayabilir, yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalar yapabilir ve değerlerinize, sahip olduklarınıza daha sıkı sarılarak hayatınızdaki her şey için şükredebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve hizmet alanlarınızda yapmanız gereken günlük işleriniz devrede olabilir. Maddi konularda güzel ve sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çevre değişimleri sizi fazlasıyla etkiliyor.